2737
2734
عنوان

بیاین اعتراف کنیم...

521 بازدید | 39 پست

بچه ها بیاین به کارایی که انجام دادیم ولی هیچ وقت نتونستیم به کسی بگیم اعتراف کنیم، بدون اینکه کسی سرزنش بشه و یا تحقیر کنیم کسی رو.

اول خودم

من خیلی بابت این کارم خجالت میکشم و همیشه حس بدی دارم و نمیدونم چیکار باید کنم بابتش

من یه دختر عمه دارم خیلی وضع شوهرش توپه مثلا ماهی فقط ۱۰تومن پول لباس میده ب راحتی

یه بار دوران مجردیم شدیدا پول احتیاج داشتم، دانشگاه کلی شهریه بدهی داشتم و اصلا وضعمون جوری شده بود که نمیرسوندیم و من کلا افسرده شده بودم

خونه عمم بودیم دختر عمم بود انگشتر و ساعتشو گذاشته بود رو میز من انگشترشو ورداشتم و فروختم و یه سری از کارام راه افتاد! اونم فک کرد دختررش که کوچولو بود ورداشته و گم و گور کرده چون قبلا اینکارو با گوشوارش کرده بود!

بنظرتون خدا منو نمیبخشه نه؟ 

شمام بیاین بگین

حلالیت بخواه ازش

ن نگو بهش دیگه ولش

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😐بهش بگو

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

حق الناسه برو از خودش حلالیت بگیر

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چه كار اشتباهي كردي

خوبه بهت شك نكردن

فوقش يه ترم مرخصي از دانشگاه ميگرفتي

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738

خب بهتر نبود درخواست پول کنی ازش؟البت من توو اون شرایط نبودمو نمیتونم چیزی بگم

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

مطمئن باش شک  رده بهت بروت نیورده

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706