2733
2734
عنوان

ریزش مو

140 بازدید | 12 پست

سلام دوستان  کسی میدونه برای ریزش مو باید چیکار کنم چ قرصی یا درمانی بهتره ریزش مو دارم ازمایشم دادم همه چیم خوب بوده ی مدت بیوتین و زینک خوردم زیاد تاثیر نداشت الان خیلی افتضاح میریزه بنظرتون چی خوبه 😢😢

تعداد رای : 2
نظرسنجی
شامپومو عوض کنم چی خوبه برای ریزش موهای خشک؟
2
100%
چه قرصی برای ریزش مو بهتره ؟
0
0%
حنا چه تاثیری رو ریزش مو داره؟
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دم کرده پوست برنج رو.

هر روز جای چای مصرف کنین.

داخل شامپوتون هم بریزین.

به موهاتون هم اسپری کنین.

من به کدوم از مشتریام گفتم چند وقت بعد اومدن بهم شیرینی دادن.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2738
هر روز تو برنج پودر  جوانه گندم میریزم اینم همونه یا فرق داره

پوست برنج سرشار از ویتامین ب کلسیم منیزیم روی ویتامین E و...

پشیمون نمیشین.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.