2726
عنوان

یعنی توهمه یاخبریه؟

449 بازدید | 29 پست

خانوما من دیروز موعد پریم بود که نیومد 

شبش بعدازنزدیکی ترشح خیلی کم صورتی دیدم(ببخشید که واضح میگم)

دیگه چیزی ندیدم یعنی رو لباس زیرم نمیومد

امروزم باز بعد نزدیکی یه حاله صورتی دیدم فقطم یکبار

عفونتم ندارم،تواقدامم هستم

ممکنه لانه گزینی باشه؟تادیشبم کمر دردداشتم الان خوبه خوب شده

توروخدا راهنمایی لطفا

بارداری تمام

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لانه گزینی اگه دوره هات مرتب باشه الان وقتش نیست

اگه دو سه روز دیگه پری نشدی بی بیچک استفاده کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

تنها چیزی که میتونم بگم اینکه اگه فکر میکنی و احتمال میدی باردادی انقدر زیاد نزدیکی نداشته باش چون ممکنه خدایی نکرده سقط بشه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
بارداری تمام

موندم چی بگم😁

شاید بنده خدا بیخودی امیدوار شه یکم با احتیاط تر نظر بدیم😁😉

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
هر روز نزدیکی دارید برای اقدام یک شب درمیان تاثیر بیشتری داره  لکه لانه گزینی قهوه ای هست

چیکارمردم داری شاید یکی دلش بخواد ساعتی به ساعت انجام بده 😂😂😂شوخی بودا

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706