2726
عنوان

شهیدانه

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 51 پست

به نام خدا

شهید ابراهیم هادی 

ایشون در مجالس مداحی میکرد ولی یک داستان جالب رو درباره ایشون بشنوید که مطمئنا شمارو متاثر خواهد کرد

یکی از دوستان شهید ابراهیم هادی:

ابراهیم داشت مداحی میکرد و ما همه درحال گریه بودیم 

مداحی ابراهیم درباره حضرت فاطمه«س»بود

وقتی مجلس تموم شد چند تا از دوستان نشستن و شروع کردن به مسخره کردن ابراهیم و تقلید صدای او

یکدفعه دیدم ابراهیم اومده و میگه قسم میخورم دیگه مداحی نکنم چون اینا مجلس مادر سادات رو مسخره گرفتن😓

فردا صبح که از خواب بیدار شدیم من دیدم ابراهیم داره واسه بچه ها مداحی میکنه😰

بعدش سوار موتور شدیم و داشتیم میرفتیم به جایی که ابراهیم گفت میدونم به چی فکر میکنی

یه چیزی بهت میگم و تا زمان مرگ من به کسی نگو😓

دیشب خواب دیدم حضرت فاطمه زهرا اومدن و فرمودن«نگو مداحی نمیکنم ماتورا دوست داریم»😢

و در اونجا دیگه گریه امون ابراهیم رو بریده بود

در پناه حق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتاب خاکهای نرم کوشک درباره شهید برونسی. یه کتاب دیگه هم بود که زندگینامه شهدا رو از زبان همسرشون ب ...

خوابهای نرم کوشک خیلی قشنگه  

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری یه حاجت بزرگ دارم لطفا اگه زحمتی نیست برا برآورده شدنش یه صلوات بفرست  ممنون. 
2728
به نام خدا شهید ابراهیم هادی  ایشون در مجالس مداحی میکرد ولی یک داستان جالب رو درباره ایشو ...

این داستانو تو کتاب سلام بر ابراهیم خوندم.سلام بر ابراهیم ۱و۲ واقعا قشنگن

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری یه حاجت بزرگ دارم لطفا اگه زحمتی نیست برا برآورده شدنش یه صلوات بفرست  ممنون. 

منم هستم البته فقط خواننده زحمات دوستان

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
منم هستم البته فقط خواننده زحمات دوستان

عزیزین از همراهیتون خیلی خوشحالیم 😍😍😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
بله واقعا کتاب های قشنکی هستن آبجی خوشحال میشیم دوستان رو دعوت کنین به آشنایی با شهدا فدای شما آرم ...

آرمیتا جون واقعا خدا خیرت بده که کمکم میکنی 😍😍😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
بله واقعا کتاب های قشنکی هستن آبجی خوشحال میشیم دوستان رو دعوت کنین به آشنایی با شهدا فدای شما آرم ...

ممنون عزیزم راستش اینجا هنوز با کسی اونقدر دوست نیستم ولی خودم شهدا رو خیلی دوست دارم.آدم مذهبی نیستم ولی عاشقشونم.

سلام عزیزم 

خوشحال میشم کمکت کنم

اگه دوست داشته باشین ان شاءالله بعد از نابودی کرونا دوستایی که ساکن تهرانن بریم بهشت زهرا به عنوان یک گروه فرهنگی یک کارایی بکنیم ❤

خوشحال میشم باهاتون درارتباط باشم

سلام عزیزم  خوشحال میشم کمکت کنم اگه دوست داشته باشین ان شاءالله بعد از نابودی کرونا دوستایی ...

سلام دوست عزیز حتما انشالله 😍😍😍

2706