2726
عزیزم اسمشو بگو 

درمالیفت 

من از بالایی یعنی نارنجی بیشتر راضی بودم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم ضد لک هم هست ؟؟

نمیدونم عزیزم ، ولی مامانم لک هاش رو فریز کرده بود دکتر بهش این ضد افتاب پیشنهاد داده بود ، دیگه نمیدونم بخاطر ضد لکیش یا بخاطر پوشش بالاش که ازش جلوگیری کنه

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
نمیدونم عزیزم ، ولی مامانم لک هاش رو فریز کرده بود دکتر بهش این ضد افتاب پیشنهاد داده بود ، دیگه نمی ...

گلم ممنون رفتم نظرات رو خوندم همه گفتن عالی ولی برای پوست چرب من پوستم چرب نیست فریز منظورت همون لیزره ؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2728
گلم ممنون رفتم نظرات رو خوندم همه گفتن عالی ولی برای پوست چرب من پوستم چرب نیست فریز منظورت همون لیز ...

پس اونی که زرد هست بخر برای پوست معمولی و خشک

نمیدونم دقیق یه چیزی اسپری کرد رو لک هاش ، لک ها قرمز شدن و باد کردن انگار زنبور نیش زده بعد چند روز بادش خوابید و پوسته پوسته شد و پوسته ها ریختن هم پوستش روشنتر شد هم لک ها رفتن البته چندتاش بزرگ و پر رنگ بودن مثل خال اونا فقط کم رنگ تر شدن 

اریکه بیودرما سان سیف سان سیس کلا زمانی که نمیزدم لک نداشتم یک دوره ال دی خوردم لک شد دکتر گفت ضد اف ...

ضد آفتاب که لک رو از بین نمیبره تازه بعضی هاشون لک هم میارن،باید کرم ضد لکه برات تجویز میکرد

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
ضد آفتاب که لک رو از بین نمیبره تازه بعضی هاشون لک هم میارن،باید کرم ضد لکه برات تجویز میکرد

عزیزم گفت سان سیف خوبه با سی گل 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
عزیزم گفت سان سیف خوبه با سی گل 

واسه لکه هات باید مدت طولانی تحت نظر باشی

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
ضد افتاب درمالیفت  پوشانندگیش خوبه  کرم پودری هس  قیمت ۵۰ تومن تقریبا

من دفعه اول که خریدم خیلی خوب بود نه چرب بود نه اکسید میشد خیلیم پوشش میداد دفعه دوم که خریدم اصلا انگار قبلبه نبود 😭همون لحظه هم ک میزدم چرب میشد و اصلا پوشش نمیداد .حتی رفتم داروخانه گفتم اشتباه بهم دادید گفت نه همونه.

مال شما چطوره ؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

لافارر پوستم گندمی روشنه شمارع مدیومش خوب بود ولی باز روشنه حس میکنم جذب نمیشه ولی لک نیاورد و خوب بود

درمالیفت شماره ۲ گرفتم واسه پوستای چرب پوشش خوبه تا ۴ ساعتم‌نمیریزه برای من

آره من همیشه ضدآفتاب استفاده میکنم مگه برا مهمونی کرم پودر بزنم

من ضد آفتاب دکتر ژیلا به پوستم میاد چند ساله استفاده میکنم قیمتشم قبل عیدفکر کنم گرفتم ۴۰تومان الان نمیدونم چنده

خدایا تو بسازی قشنگتره
2706