2737
2734
عنوان

دوستم بخاطر پوستش

650 بازدید | 32 پست

دوستم به طور ژنتیکی پوستش خرابه ، ولی اجزای دیگه صورتش قشنگه فقط پوستش خرابه هر روز میره دکتر و میخواد خودشو درمان کنه ، دلم براش میسوزه همیشه کلی کرم میزنه صورتش ، کلا ب ازدواج فک نمیکنه و حال روحیش خیلی بده چیکار کنم تا بهش اعتماد به نفس بدم ، البته بنطر من پوستش اونقدرم بد نیست فقط لک داره  

همون بره دکتر خوب میشه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب میشه بابا

فقط باید بدونه هر دارویی که استفاده میکنه طول میکشه تا اثرشو بذار

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738
داره میره ولی ژنتیکیه ، دکتر گفته بطور کامل نمیره

دیگه خودشو هرطوری هست بپذیره اینطوری کمتر عذاب میکشه و هرکیم میخادش باهمون ظاهر قبولش میکنه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

بنظرم اشتباه میکنه 

داداش من با یه دختری ازدواج کرد ک یه پلکش مدام میپره و زیر چشمش تا چونش هم یبردگی کشیده هست ،زیبایی چندانی هم نداره

درسته ک هیچ اشکالی نداره،کاربرا منو نخورن😁

ولی خو ما خیلی به داداشم قبل ازدواج گفتیم اینجوریه،بهرحال بعد ازدواج صددرصد غریبه ها بروش میاوردن

ولی خودش اصلا نمیبینه اینارو،تنها چیزی ک تو این دختر میبینه زیباییه 

اگه کسی دوست داشته باشه اصا متوجه نقاط ضعف ظاهریت نمیشه

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706