2726
عنوان

من یه مدتی از نی نی سایت مرخصی گرفتم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 21755 بازدید | 406 پست
دوست داری داستان عاشقی منم بشنوی؟!

در طول زمان بله .یعنی شاید نتونم همه را با هم یک روز بخونم .ولی میخونم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
در طول زمان بله .یعنی شاید نتونم همه را با هم یک روز بخونم .ولی میخونم

مال من خیلی طولانیه،و شبیه خودته اما من کم اوردم وکنارکشیدم

اگه دوست داشتی درخواست بده آیدی تلگرام میدم اونجابرات مینویسم

💕🍃صلوات واسه حاجتم لطفا🍃🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آنشرلیییی    

عزیزم تاپیکی که کامنت گذاشتین قفل شد اینجا جواب دادم .

مرسی لطف دارید که معرفی میکنین ♥️🤗

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
@آنشرلیییی     عزیزم تاپیکی که کامنت گذاشتین قفل شد اینجا جواب دادم . مرسی لطف دارید که ...

خواهش میکنم عزیزم من خیلی واسم خوب بود تاپیکاتون کسایی که ببینم موضوعشون ربط داره به تاپیکای شما میگم بخونن❤❤ 

2728
خواهش میکنم عزیزم من خیلی واسم خوب بود تاپیکاتون کسایی که ببینم موضوعشون ربط داره به تاپیکای شما میگ ...

عزیزم .چه خوبه بازخورد مثبت تون را گفتید .خوشحالم میکنه 🤗♥️♥️

عزیزم .چه خوبه بازخورد مثبت تون را گفتید .خوشحالم میکنه 🤗♥️♥️

😍😍خواهش میکنم ،،،میگم در رابطه با عنوان این تاپیکتونم خواستم بگم به شکل وحشتناکی وابسته ی شبانه روزی نی نی سایت شدم دوباره و داره دیگه اعصابمو تحریک میکنه چند ماهی نیومدم دو بار ولی باز برگشتم الان نزدیک سه ماهیه دلم میخواد دیگه نیام ولی نمیدونم چه جوری از بچه هام فاصله گرفتم و کارای هنری که قبلا انجام میدادم الان اصلا حوصلشو ندارم حتی کارا خونه هم به سختی یعنی روز به روز دارم بدتر میشم😔😔🤕🤕

😍😍خواهش میکنم ،،،میگم در رابطه با عنوان این تاپیکتونم خواستم بگم به شکل وحشتناکی وابسته ی شبانه رو ...

من تو ذهنم هست که یه تاپیک انگیزشی بزنم .براس ورزش و تفریحات خانما .

اینکه چطور زندگی مون پر از کارای مفید بشه .

ایشاله بزنم و همفکری هم داشته باشیم ♥️🙏

شما عشقین ❤❤❤❤

مرسی نفس جان ♥️♥️♥️

😍😍

موفق ترین باشی گل دختر خب ؟ 🤭🥰

ممنونم ♥️🙏

همچنین شما

البته این تاپیک قدیمیه

@لبخندژوکوند    

عزیزم من امشب یادم اومد شما را باید تگ میکردم برای تاپیک جدید ..ببخشید فراموش شد 🙏💖

دخترگرانبهای عزیزم ممنونم که تگم کردی،از وقتی که با تاپیک های ارزشمندت اشنا شدم بی وقفه دارم به خانمهای اطرافم توصیه می کنم که بیان و تاپیک های شما رو بخونن،و برای همشون از تاپیک های شما اسکرین گرفتم فرستادم تا ترغیب بشن و تغییر کنن،من از تاپیک هات بسیار لذت بردم،ممنون که ما رو با تجربه هات شریک کردی،تصمیم دارم بعد از اینکه همه ی تاپیک هات و خوندم دوباره  با دقت همه ی تاپیک هات و بخونم

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

اینم بگم از وقتی با تاپیک های شما اشنا شدم دیگه هیچ تاپیکی رو نخوندم،در واقع الان بی خبر از دنیای نی نی سایتم😁

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 
2706