2737
2734
عنوان

از جوش صورت دیگه راحت شدم.

341 بازدید | 27 پست

سرکه سیب بی نظریه یک لایه بردار درست و حسابی و طبیعی و یکی از چیزایی که تو مدت کم بهترین نتیجه رو ازش گرفتم.

هم شفاف میکنه و صورت و  برق می اندازه هم جوش ها رو  آب میکنه اما اثر زیادی به شخصه برای از بین بردن جای جوش(اثر قرمزی باقی مونده از جوش های قبلی) ندیدم.

توصیه میکنم اینطور استفاده کنین:

1-یک قاشق غذا خوری سرکه و یک قاشق غذا خوری آب باهم مخلوط کنین البته اگه پوست ضخیمی دارید سرکه رو یک مقدار بیشتر بریزید.

2-صورت تون رو فقط با اب ولرم به خوبی بشورین بذارین خشک بشه بعد  از محلول استفاده کنین

2-یک مقدار پنبه اغشته کنین به این محلول بعد (((((آروم))))) رو صورتتون بکشین 

3-بعد از 30د پوستتون رو با اب ولرم رو به سرد بشورین.

چند توصیه:

1- در صورت کشیدن پنبه به صورت محکم و خشن به احتمال 99% پوستون التهاب میگره که برای خودم اینطور شد بعد یک مدت خوب شد.

2-این محلول رو در شب استفاده کنین زیرا سرکه سیب جذب پوست میشه بعد وقتی زیر افتاب قرار میگیرید واکنش نشون میده و پوستتون ملتهب میشه.

3-من هر شب استفاده میکنم اما فکر کنم در صورت استفاده بیشتر از این  پوست  رو خراب کنه چون لایه برداری زیاد از پوست منجر به این کار میشه.

4-اصلا قبلش صابون و... استفاده نکنین به همون دلیلی که بالا گفتم.

5- شاید اول براتون بوش زیاد جالب نباشه اما من  دیگه بهش عادت کردم و اصلا دیگه بوش رو دوست دارم.

5-سرکه سیب مرغوب  خونگی استفاده کنین من از آشنایی که سرکه سیب خودش درست میکنه گرفتم.

6-نکته اخر که این محلول رو اگه باز یک مدت استفاده نکنین امکان ایجاد جوش براتون هست.

اونایی که امتحان نکردن امتحان کنن ب یقین دارم میگم عاشقش میشین  

تجربه شخصی یک سالم رو رو در اختیارتون گذاشتم امیدوارم به دردتون خورده باشه.

زمان چه زود ز ما سیر میشود - تن شکفته ی ما زود پیر میشود

مرسی عزیز👍😉

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم با محلول الکل و کلیندامایسین خوب شد ولی گاهی اوقات تکوتوک جوش میزنم 

پوستمم دهیدراته شده وحشتناک اعصابم خورده

پوستمم نازکه نمیتونم از سرکه اینا استفاده کنم

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼
منم زدم،تازه جای جوش که گود هم میشه رو تا حد زیادی تاثیر داشت

اره نگفتم تاثیر نداره اما تو اب کردن جوش اثرش بیشتره تا محو اثر جوش

چقدر طول کشید تا جای جوش قرمز بره؟ من فقط جای جوش دارم نه جوش

لایه بردار لایسل رو دکتر ب من داد برا جای جوش 

تو 3 ماه استفاده کردم معجزه کرد

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼
علت جوشاتون چی بود

از بعد بوغ شروع شد دکتر پوست گفن هورمونی اما من بیشتر فکر میکنم به خاطر صورت  چربمه

2706