2726
عنوان

بارداری

315 بازدید | 61 پست

دوستان من دیشب بیبی زدم و مثبت دراومد! 

چحوری بفهمم چند هفته  هستم؟ 

آزمایش های که باید بدم چیا هستن؟

چه چیزهایی بخورم چه چیز هایی نخورم

ممنون میشم راهنماییم کنید اولین بارداریمه 

هنوزم توشوکم باور نمیکنم

اول باید تست بارداری بدی بعدش بری پیش ی متخصص ماما ک بشه دکترت تا ماه اخر دیگ دکتر عوض نکنی بعدشم اون مینویسه بری سونو و با توجه ب سونو و تاریخ پریودت میگع چن هفتس و دیگ هم جوشونده ممنوع قرص ممنوع زعفرون ممنوع خاک شیر تا پنج ماه ممنوع اینا یادمه بری پیشش خودش میگ بهت

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول باید تست بارداری بدی بعدش بری پیش ی متخصص ماما ک بشه دکترت تا ماه اخر دیگ دکتر عوض نکنی بعدشم او ...

وای من تا دیروز که نمیدونستم همش سربت خاکشیر خوردم  

عزیزم مبارکت باشه😍 منم اولش همینطوری تو شوک بودم ،

اول آزمایش بارداریبده تا مطمئن شی ،بعد بگرد و پرس و جو کن یه دکتر خوب پیدا کن که تا آخر تحت نظرش باشی ، برو دکتر برات واسه ۶ هفته سونوی تشکیل قلب مینویسه ، 

خوراکتم گرسنه نمون کلا ، صبحا کراکر یا بیسکوییت کوچیک خشک بخور که تهوع نداشته باشی ، اسید فولیک باید شروع کنی بخوردن.

دم نوش های گیاهی کلا نخور ، گرمیجات و کلا چیزای قاعده آور نخور، کیسه آبگرم نذار رو دلت ، دوش آب داغ نگیر

و سعی کن تا مطمئن نشدین از همه چی به اطرافیان خبر ندی🧡

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
خداروشکر،مبارکت باشه، مواظب باش خیلی، پله اینا نرو، فردا برو بتا بده بعد ی دکتر خوب برو

یاخدا پله ام بده اومدم خونه داداشم طبقه سوم همش پله خدایاخودت مراقب م باش من نمیدونستم چقد کار کردم چقد این پله هارو میرم میام 

وای من تا دیروز که نمیدونستم همش سربت خاکشیر خوردم  

عب نداره گلم چیزی نمیشه از الان دیگ بفکرش باش و رعایت کن من سر بارداری اولم نمیدونستم بس قرص و اینا خورده بودم ک نگو شکر خدا چیزی نشد

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2706