2703
2553
عنوان

بچه ها کار مجازی کی سراغ داره ؟

155 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها کار مجازی با گوشی کی سراغ داره شوهرم خیلی بی پول شده اصلا دارم افسرده میشم این همه سال بشین درس بخون الکیی الان کار که قربونش برم نیست .حداقل یه درامد کم داشته باشیم تو هونه 

پسرم همه امیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا مثل توام..دوست دارم یه کاری داشته باشم حداقل تو خونه..

لیسانس دارم اما هیچی به هیچی..

کارتو خونه خیلی دوست دارم انجام بدم..

تو لپ تاپ یا کامپیوتر نداری تایپ کنی؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2720
کار مجازی هم کم شده،میخوای خودت هم درامد داشته باشی به فکر کار تو خونه باش،عروسک سازی،نمد دوزی،بافتن ...

من نمددوزی امتحان کردم..مشتری نداره چون دست خیلی زیاد شده

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

تبلیغات لوازم ارایش ولباسو اینارو خیلی میبینم 

حالا نمیدونم چقد درامد داره 

خصوصا لوازم ارایشی لورا همچین چیزی خیلی میبینم تو وات ساپ اینروزا 

لابددرامدش خوبه

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2714
من نمددوزی امتحان کردم..مشتری نداره چون دست خیلی زیاد شده

من خیلی وقته ندوختم ولی با نمد پارسال عروسک میدوختم مشتریش خوب بود ولی درست میگین این روزا همه دنبال اینجور کاران ولی خوب از هیچی بهتره

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

اگه کار هنری وسنتی دوس داری سوزن دوزی یاد بگیر شالای ساده بگیروروشون سوزن دوزی کن رو کیف ومانتو 

رو کفش 

دستبند کلا همه چی میتونی بدوزی باهاش

روکمک منم حساب کن اگه خواستی

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
اگه کار هنری وسنتی دوس داری سوزن دوزی یاد بگیر شالای ساده بگیروروشون سوزن دوزی کن رو کیف ومانتو  ...

بعد کجا میشه فروخت؟؟

بعد کجا میشه فروخت؟؟

تبلیغ کنه دگه کانال بزنه یا چنتا بدوزه ببره نمونه کار بزاره مرکز خریدی مزونی چیزی 

2706