2726
عنوان

تکان های جنین در هفته ی 23 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 11297 بازدید | 20 پست

منم همینطورم صبح حسش کردم الان ناهار خوردم دراز کشیدم چیزی حس نمیکنم فک کنم عادیه جفتمم قدامیه

الهی وربی من لی غیرک...خدایا شکرت بخاطر نی نی سالمی که بهمون عطا کردی...تیکر تولد دخترگلم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطورم صبح حسش کردم الان ناهار خوردم دراز کشیدم چیزی حس نمیکنم فک کنم عادیه جفتمم قدامیه

و اینکه شبا میگن حرکتش بیشتر میشه برا من اصلا اینطور نیست اون موقع هاییم که تکون میخوره وقتی سر و صدا زیاده یا خونه نیستم فک کنم برعکسه😂

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
و اینکه شبا میگن حرکتش بیشتر میشه برا من اصلا اینطور نیست اون موقع هاییم که تکون میخوره وقتی سر و صد ...

واسه منم نصف شب فضول میشه😄الانم داره تکون میخوره

الهی وربی من لی غیرک...خدایا شکرت بخاطر نی نی سالمی که بهمون عطا کردی...تیکر تولد دخترگلم  
2728

سلام منم هفته ۲۳ هستم ‌دقیقا بعضی روزها خیلی تکون میخوره بعضی روزها هم خیلی کم همش استرس تکون نخوردنش رو دارم اصلا هم به چیز شیرین و پهلو چپ دراز کشیدن ندیدم واکنش نشون بده 

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
سلام منم هفته ۲۳ هستم ‌دقیقا بعضی روزها خیلی تکون میخوره بعضی روزها هم خیلی کم همش استرس تکون نخوردن ...

عین منی 

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸