2726
عنوان

تکان های جنین در هفته ی 23 بارداری

11297 بازدید | 20 پست

چه طوری باید باشه؟

من زیاد احساس نمیکنم اونم مثلا یه روز هست دو سه روز حس نمیکنم

یا اینکه میگن غذا بخور شیرینیجات بخور به چپ بخواب اونموقع هم احساس نمیکنم

طبیعیه؟

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم هینطورم البته هر روز احساس میکنم ولی گاهی کمتر و خفیفتر گاهی بیشتر و شدیدتراز اول همینطور بود از هرکی پرسیدم میگن طبیعیه کاملا.دیابت بارداری هم دارم نمیتونم چیز شیرین بخورم🤔

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره عزیزم طبیعیه منم خیلی خودمو اذیت میکردم

اصلا وقتی تکون نمیخوره از زندگی میوفتم همش فکرم مشغوله

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
جفتت چیه ؟ در کل طبیعیه من از ۲۰ حس کردم

خلفیه

اگه اولیه کاملا طبیعیه و برای دومی هم تو این هفته های پایین اینطوره

اره بارداری اولمه 

منم هینطورم البته هر روز احساس میکنم ولی گاهی کمتر و خفیفتر گاهی بیشتر و شدیدتراز اول همینطور بود از ...

همش به پهلو دراز میکشم ببینم تکون میخوره یا نه

همش به پهلو دراز میکشم ببینم تکون میخوره یا نه

منم مث توام حساسم دو ساعت حسش نکنم میترسم..ولی هب همه میگن عادیه گلم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706