2733
2734
عنوان

خواهش میکنم ی لحظه بیاینن

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار برای بار اول و اخر منو شوهرم پیش مادرش دعوامون شد منم داشتم میرفتم خونه بابام مادرشو فحش دادم اساسی،فرداصبحش شوهرم اومد دنبالم گف این حرفو زدی و... بیا برو معذرت خواهی کن از مادرم گفتم باشه، رفتم نشستم هیچی نگفتم بعد شوهرم هی اشاره میکرد که خب بگو منم محل ندادم، اومدیم خونه گف چرا نگفتی گفتم اتفاقا تا رسیدم گفتم تو نشنیدی 🤣🤣🤣🤣🤣

برو بشین انگار ن انگار اتفاقی افتاده اگه چیزی گفتن جواب بده اگه مادرش گفت لباس پسرم بو میگره یا کثیفه بگو از این ب بعد خودتون بشورید که تمیز باشه معذرت خواهی نکن بگو خطایی نکردم که معذرت بخوام

2728
اینا از نبود مادرنداشتن  من شوهرم و مادرش  سواستفاده کردن

الهی خواهر داری بگو جرشون بده دیروز مادر شوهرم اول با من دعوا کرد بعد با مامانم من گریه گردم خواهر زنگ زد بهش کلی ب هم فش دادن

الهی خواهر داری بگو جرشون بده دیروز مادر شوهرم اول با من دعوا کرد بعد با مامانم من گریه گردم خواهر ز ...

فعلا میرم پایین  بیبینم چی میشه دعا کنین چیزی نشه غروروم  نشکنه

بهترین نیستم اما خودمم😍

گلم یادمه تو ختم اومدین گفتین می خوایین شرکت کنید منم گفتم ختم جدید دعوتتون می کنم این لینکشه اگه مایل بودی بیا بگو که هستی تو تاپیک خودم بنویس که هستی که اگه نتونستم تگت کنم حداقل ریپ کنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4458386/ختم-سوره-یس?postId=140266709

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2738