2726
عنوان

ميترسم همينطوري پيش بره كچل بشم😭

151 بازدید | 25 پست

من تيروييدم كم كاره دكتردارونداد گفت دوماه ديگه تكراركنم ازمايش رو بعد اگربازمشكل داشت داروميده بهم

الان دوهفتس به طوروحشتناكي ميريزه موهام وبه طورقابل توجهي كم شده حجمش😭ديگه ازترسم ميترسم هرروز برم حمام اب كه ميخوره ب موهام همششش مياد😭مني ك سه بارقبلا شونه ميزدم ميذاشتي رو هم قد ي بارالان ميريخت

چيكاركنم ازوقتي داروبخورم قطع ميشه؟دوباره درمياد؟

يوني. زينكم دارم ميخورم بي فايده بود

شامپوتو عوض کن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تیروییدم مشکل نداره موهام به شدت میریخت رفتم دکتر مولتی ویتامین بهم داد قرص ودوتا امپول قرص ول من خارجی بهم داد عالی بود ریزش سریع قطع شد حتی باردار میشدم کلی موهام میریخت این بارداری یه نخ نریخت بخاطر همون آمپول و قرصا شد فکر کنم فقط هفت کیلو وزن اضاف کردم مولتیهارو که خوردم 

من یکم ریزش دارم

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

روغن سیاه دانه خیلی خوبه برا موها امتحان کنید روغن اصل فقط بخرید هم نرم میشن موها هم حجم میده هر ریزش قطع حتی شنیدم سه ماه استفاده کنید موهای سفید  از بین میرن  موها سیاه میشه باز من چند شب زدم امروز که موهامو شستم ایقد نرم ولطیف شدن 

2706