2410
2553
عنوان

جا به جایی از يه شهر به شهر خیلی دور

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 33 پست
وا زندگیش چی میشه پس الان شوهرشم تو غربته ها

عزیزم برای مرد خیلی راحت تره تا ی زن 

من خودم الان چندین ساله ک تو غربتم ... واقعا دیگه آزاردهنده شده 

در ضمن نگفتم ک جدا شو 😐... منظورم اینه ک کلا جنوب زندگی کنن

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
جنوب چطوره ؟من تابحال نیومدم خیلی گرمه ؟

جنوب و گرماش بله دیگه گرمه.بندرعباسم من

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اول اینکه من فکر میکنم این ازدواجها اشتباهه... تفاوت فرهنگی و مکانی خیلی زیاده.... منم خودم این اشتباه رو کردم. و به خواهرام مدام گوشزد میکنم با کسی ازدواج کنن که خانوادشم تو همون شهره... خیلی از اختلافها پیش نمیاد

جنوب خیلی قشنگ تره.

اره واقعا جنوبم خیلییی قشنگه من ساحل های جنوب رو خیلی بیشتر دوس دارم...دوراهی سختیه ولی واسه استارتر ک جنوب زندگی کرده شمال هم بره ببینه و تجربه زندگی اونجا هم داشته باشه خیلی خوبه 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2714
شوهرش چیزی نمیشه مردا زیاد ادیت نمیشن که خانما ادیت میشن تو غربت غربت استخون ادم و اب میکنه

باور کن حالم داره دیگه ب هم میخوره ... فقط و فقط برا همسرم تحمل میکنم 

کلا تو هیچ مراسم جشن و عزا نتونستم برم شهرم 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

ببین بستگی به بقیه شرایط زندگیت داره ولی این که اب و هوا خوبه شمالو سرسبزه بعد چند مدت عادی میشه برات. من خودم به شخصه دور از خونواده باشم دق میکنم بیشتر با فامیل میجوشمو خیلی سخت دوست پیدا میکنم میدونم ی شهر دیگه برم خیلی تنها میشم حالا خودت روحیاتتو بسنج تصمیم بگیر 

2706