2737
2734
عنوان

کیا قبل ازدواج با شوهرشون ارتباط داشتن و به باباشون گفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 142 پست

اول با مامانت در میون بذار

بگو با کسی صحبت میکنمو اینا

بعد مامانت و خودت به بابات بگین ...

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما تو دانشگاه اشنا شدیم منم ب مامانم گفتم کلیم تعریف کردم  ازش و عکسشو ب مامانم نشون دادم عاشقش شد گف همیشه ارزو همچی دومادی داشتم

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
2731
من ۱۰ یال با شوهرم دوست بودیم ولی موقع خواستگاری گفتم یک ساله اونا هم خیلی خوب برخورد کردن و کنار او ...

آره خب این هم فکر خوبیه و عالیه،خانوادتون ازاینایی بودن ک زیاد موافق صحبت قبل ازدواج نبودن ولی اگرهم میدونستن حرف زدید زیاد برخورد بدی نمیکردن و فوقش کمی ناراحت میشدن؟

من بابام خبر نداره ،وقتی بیاد خواستگاری میدونم ک صد در صد مخالف سیلی رو میخورم مادر و خواهرم هم اون زمان صد در صد مخالف میشن اما میخوام بجنگم حتی اگه نشه از دادگاه اجازه ازدواج بگیرم ،کاش اجازه ازدواج دست خودمون بود 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2738
من متولد ۶۲ ام از ۸۸ دوست بودیم تا ۹۸ اینقدر خوب بود بخدا الانم هی منو گاز میگیره بخدا لپم ندارم ولی ...

الهییییی،عشقتون پایدار عزیزم،توی این چندسال اقوام یا کلا کسی برای اینکه دوست هستید مزاحمت نداشت؟مثلا دائم پبگیر بشن چرا ازدواج نمیکنی و حتما کسیو داری و یا توخیابون ببینن شمارو

2706