2737
2734
عنوان

نمیدونم چکار کنم!

151 بازدید | 15 پست

هم محله ایم از طریق یکی از دوستام پارسال شمارمو پیدا کرد و چت و پیام با ده تا اکانت که من دوست دارم و اینا.منم هر چی بلاک میکردم با ی اکانت دیگه میومد.خطمو عوض کردم بازم پیم داد.از دی ماه ک تولدمو تبریک گفت شروع کردیم چت کردن.دیوونست واقعا.خیلی دوسم داره و میدونم واقعیه.میگه اگه بری خودمو میکشم.نمیدونم چکار کنم.خیلی بهم وابستست حتی میخواست بیاد خواستگاری من نزاشتم گفتم بچم هنوز.فکرم خیلی درگیره نمیتونم درس بخونم از طرفی میترسم تمومش کنم ی بلایی سر خودش بیاره.خانوادشم در جریانن.نمیدونم چکار کنم!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چقدر میشناسیش در حد یه زندگی میتونی باهاش کنار بیای و تفاهم داری اگه میبینی مناسبت نیس باخانواده آن در میان بذار اونها کاری کنن ولت کنه وگرنه اگر بعدها سر زود تصمیم گرفتن و احساسی پشیمون بشی چی بیشتر فکر کن عزیزم

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 

من وضعیتی مشابه شما دارم پسری هست دوسم داره مطمئنم اگه رهاش کنم ممکنه حتی افسرده هم بشه ولی تنها نارضایتی من اینه که خیلی زود شروع کردم رابطه رو باید چندسال دیگه میرفتم سراغ پسر

اصرار داره بیاد خواستگاری من نمی زارم میترسم از رسمی شدن حس میکنم زیرنظر میرم و محدود میشم 

از یه طرف نمیتونم رهاش کنم 

همیشه دعا میکنم عاقبت بخیر بشم 🙁

چقدر میشناسیش در حد یه زندگی میتونی باهاش کنار بیای و تفاهم داری اگه میبینی مناسبت نیس باخانواده آن ...

خیلی پسر خوبیه خیلیم دوسم داره.ولی من تک دخترم دوتا داداش دارم جفتشون متاهلن و ما از اونا سر تریم و خانوادم اصرار دارن من حتما سر کار برم 

خیلی پسر خوبیه خیلیم دوسم داره.ولی من تک دخترم دوتا داداش دارم جفتشون متاهلن و ما از اونا سر تریم و ...

‌  اگه دوستش داری پس چرا شک داری خب باهاش نامزد کن یه چند وقتی بمون ببین چطوره بعد عروسی کنین

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 
‌  اگه دوستش داری پس چرا شک داری خب باهاش نامزد کن یه چند وقتی بمون ببین چطوره بعد عروسی کنین

میترسم بابت زود تصمیم گرفتنم پشیمون بشم.از طرفی مطمئنم خانوادم مخالفت میکنن.بعد همین الانشم موقعیتای خیلی بهتر ازین دارم.میترسم بعد ازدواج متوجه بشم که اون ادمی نیست ک‌بتونه شوهر مناسبی باشه و من موقعیتمو از دست بدم...

2706