2733
2734
عنوان

پسر پسندم. مادره پسر پسند نیستم 😂

318 بازدید | 16 پست

الان با دوس پسرم ازدواج کردم ولی من همیشه از طرف پسرا مورد علاقه بودم ولی مادراشون منو نمیپسندیدن.دوتا پسرداییامم و یه پسرخالم خودشونو کشتن ولی مامانشون منو نگرفت 😂(البته منم جوابم منفی بود)علتش چی بوده به نظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

لابد از چهررت میفهمن شیطونی ومیترسن ازت..شاید رک و حاضرجوابی..البته اینا حدس وگمانه..بهت برنخوره عزیزم

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉

سیاست مداری؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706