2410
2553
عنوان

از دست زنداداش احمقم خسته شدیم😨😰😰😪😪😪🤯🤯🤯😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 51 پست
باشه شما درست میگی، ولی هرکس بود صدبرابر بدتر حرف میزد راجبش. ولی آره ما خرابیم 

نه نمیگم خرابید .دور از جون . میگم هرچقدم از دستش عصبانی هستی درموردش بد حرف نزن . نکه بگم اون خوبه نه بخاطر شخصیت و حرمت خودتون . اینو توی یه کتاب روانشناسی خوندم ک میگفت بجای اینک درباره دشمنتون با بد حرف زدن گلایه کنید میتونید با سکوت کردن در موردش شرمنده اش کنید . 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ديروز خيلي از دست نامزد داداشم ناراحت شدم خيليااااا ولي هيچي نگفتم ارتباطمو سعي ميكنم كمتر كنم

دیگ حناش پیش ما رنگی نداره . از بس مسخره بازی دراورده

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
2456
خیلی بهش رو دادین یه مدت تحویلش نگیر ادم میشه هرکار کرده بهش احترام گذاشتین حالا پاچه میگیره

دقیقا اینکارو چن وقته کردیم باز دلش تنگ شده برا جنگ

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

منکه خسته شدم بخونم انقد وقاحتو..شما چی میکشی 

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
چه قد بد حرف زدی راجبش   ادم نباید یه طرفه به قاضی بره اما هرچقدم از دستش ناراحت باشید معلومه ...

موافقم لایک یه لحظه فک کردم خواهر شوهر بدجنسه خودمه 😂

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2714

سوسن ورپریده 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

انقد بدم میاد ازین جور ادمه انگار اسمون تپیده اینا افتادن رو زمین .حالشو بگیر بذار اونم هرچقد میخواد واس خودش قد قد کنه.معلومه عروستون خواهر شوهره بدی هس برای زنداداش خودش

😂زن داداش من ب این بدی نیس‌ولی هرچی میخرم میره از‌ روم‌کپی‌میکنه 

یه مدت همش حرص میخوردم ک‌ چرا از سلیقه خودش استفاده نمیکنه هی خودخوری‌میکردم 

ولی الان دیگه زدم ب بیخیالی اهمیت نمیدم

تا وقتی مجرد. بودم از لباسام‌کپی‌میکرد

الانم‌ک‌ ازدواج کردم از تزیینی خونه بگیر تا دکوراسیون😂

من دیگه رد دادم

اینارو‌گفتم ک بدونی باید کم‌محلی کنی یا حرص نخوری

درست بشو‌نیستن این ادما

تو‌باید بزنی ب بیخیالی

هرچی‌گف جا خالی بدی

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!

باید حرفای زن داداشتم شنید. نمیشه یکطرفه به قاضی رفت. من خودم با خواهر شوهرم هم سنم و مراسمامون تو یه دوره بود. ناخداگاه مقایسه پیش میاد و یه جاهایی که حس میکردم خانواده شوهرم کوتاهی کردن در حقم ولی خانواده شوهر اون انجام میدادن طبیعتا من ناراحت میشدم. یا اینکه توی عروسی ما مادر شوهرم یه لباس مسخره تنش کرده بود و یه ارایشگاهم نرفته بود به بهانه اینکه مخطلته عروسیمون. یه بارم نرقصید تازه برام قیافه هم گرفت تو عروسیم طوری که شوهرم فهمید و بعد از عروسی هم بهش گفت. تازه بعد از عروسی هم همش ایراد میگرفت از تالار گرفته تا پذیرایی. چون مراسممونو جوری که خودمون میخواستیم گرفتیم براش سنگین بود. ولی سه هفته بعدش که عروسی دخترش بود لباس رنگی قشنگ پوشیده بود و ارایشگاه رفته بود و لبخند از لبش نمیرفت. خانواده شوهر خواهر شوهرم مولودی خون اورده بودن برا عروسی مادر شوهرمم وسط داشت با اهنگای اون الکی میرقصید بعد واسه اینکه حرص منو دربیاره بعد از عروسی اومد تو ماشین ما که دنبال عروس میخواستن برن همه ، برگشت گفت خیلی عروسی گرمی بود خیلی خوب بود😐 این چیزا باعث دلچرکینی میشه. زن داداش شما هم حتما از یه جایی ناراحته که اینجوری بروز میده امکان نداره ادم الکی بخواد خودش و اطرافیانشو ناراحت کنه 

2706