2733
2734
عنوان

وزن بچه ام خوابو از چشمم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 157 پست
بچه اش به شدت ضعیفه و قدشم کوتاهه بخدا دلم نسومده یک بار بگم بچه ات ریزه یا لاغره 

منم مث تو اصلا اهل تضعیف روحیه بقیه نیستم ولی مردم کار به من دارن.....دخترم هنوز راه نمیره پیرم کردن بس که حالمو میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم كورتون ميزنم خوب ميشه احساس ميكنم حساسيت غذاييه ب لبينيات حساسع

دکترش گفت تا ۶ ماهه نشه نمیدم برای من از بوسیدنه چون هیچ جای بدنش نیست

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
2731
هزار ماشالا  نذار هرکی از راه میرسه بهت استرس بده اینهمه زحمت میکشی شیره وجودتو میدی لذت بچه ت ...

اینجا دشمنن بجای اینکه بهم بگن خداروشکر کن سالمه بهم امید بدن بدتر درد رو دردم میزان

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
2738
لپش اگزماست دیگه دکتر گفت تا ۶ ماهه نشه نمیشه بهش کورتون داد برای من ی تیکه است از دوماهگی روی لپش م ...

لپ بچه منم پر از دونه های قرمزه گاهی میره تو خودش دوباره پر میشه مثلا یک ساعت بعد میبینی کامل رفته تو بعد چند ساعت بعدش باز پر میشه حتی توی موهاش دکتر براش پماد کورتون داد ولی من ترسیدم بزنم نزدم براش نمیدونم چیکارش کنم. مامانم میگه بخاطر شیرته

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
دکترش گفت تا ۶ ماهه نشه نمیدم برای من از بوسیدنه چون هیچ جای بدنش نیست

مال دختر من پشت و روی گوشاش و گاهی توی موهاشم هست. من خیلی رعایت میکنم از نظر غذایی ولی نمیدونم چیکارش کنم نمیفهمم بخاطر چیه

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706