2733
2734
عنوان

بر طبل شادانه بکوب

192 بازدید | 15 پست

بالاخره سنگ لوزه پنهانم در اومد اون کاربری که گفتی اب نمک و یکم ابلیمو قرقره کن سریع در میاد 

ازت ممنونم😆😘

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

پیروز و مردانه بکوب😁😁

تاپیک بعد بیت بعد بگو

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

☺😄😄😄😄

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
منم حس میکنم سنگ لوزه دارم دقیقا کجای دهنت بود؟ من سقف دهنم نزدیک دندونام یه چیز سفید میبینم سنگ لوز ...

نه سنگ لوزه دقیقا روی لوزه یا حفره های لوزه تشکیل میشه باید برین‌دکتر معاینه کنه

فک نمیکنم این درمان دائمیش باشه باز تولید میشه

عمل برداشتن لوزه درمان قطعیشه ولیرمن از عمل خیلی میترسم😫

2706