2737
2734
عنوان

باکلاسها و خوش سلیقه ها بیاین پیشنهاد بدین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 44 پست
دسر مشکافی سحرخیلی اسونه وخوشمزه..یاپانوکوتا...میوه بذارروش بعدش ژله بذار...غذاهم کدومش دستپختت خوشم ...

جووون😋😋😋😋

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببین بذار قدم به قدم جلو بریم

اول بگو مهمانات چند نفر هستن و چی تصمیم داری درست کنی؟؟

اول برای پذیرایی وقتی که مهمانات میان مطمئنا یه شریت میخوای بدی دیگه؟ 

شربت دو نوع بذار که هر کس هر کدوم رو میل داشت برداره. مثلا اگه توی سینیت چهار ردیف لیوان جا میشه دو ردیفش رو شربت البالو بذار دو ردیفش رو پرتقال

بعد اگه قالب یخ تکه ای داری میتونی مثلا برش لیموترش بذاری توشون و بذاری یخ برنن یا توت فرنگی یا برگ نعنا اگه میخوای شربت آبلیمو بدی و ... ببین چی داری و چی میتونی بذاری اینا رو از همین امروز میتونی اماده کنی تو فریزر که دیگه تو فکرش نباشی و کلی کلاس داره☺️

قبلا گفته بودی این سوالو الان باز گفتی و الکی میگی دفه اوله ک میان چرا😑😑

جاری هام و برادر شوهرم و همشون دفعه اولمه 

فقط پدر شوهر و مادر شوهر و خواهش رو برای افطار یکبار دعوت کردم

آخه چه دلیلی داره بخوام دروغ بگم🙄

2738
ژله از روز قبل درست کنم سفت نمیشه؟ 

نه . من چند لایه درست میکنم از روز قبل اماده میکنم. تو یه روز سختته. برای کشک بادمجون هم از روز قبل سرخ کن اماده باشه. سبزی هم روز قبل بگیر پاک کن

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
خودم تو فکرمه مرغ درست کنم و کباب هم از بیرون بگیریم  فقط دسر نمیدونم چی درست کنم

مرغ رو‌چجور میخوای درست کنی؟؟؟؟ بو تا راهنماییت کنم که چطور با کلاس تر باشه. اگه تعداد زیادن به نظرم بده شوهرت کباب جوجه درست کنه و شما فقط دورچینش شامل لیموترش یا نارنج و زیتون و کلم بنفش و فلفل سبز و‌... رو اماده کن شیک و مجلسی

ببین بذار قدم به قدم جلو بریم اول بگو مهمانات چند نفر هستن و چی تصمیم داری درست کنی؟؟ اول برای پذی ...

وای مرسی دمت گرم تو پر از ایده عالیی

مهمونام کلأ با خودمون 24 نفر میشیم

عزیزم لطفأ دسر و پیش غذا بهم پیشنهاد بده اما جوری باشه که روز قبل مهمونی بتونم درست کنم تا کارام توهم نشه

ببین بذار قدم به قدم جلو بریم اول بگو مهمانات چند نفر هستن و چی تصمیم داری درست کنی؟؟ اول برای پذی ...

موافقم برای پذیرایی  یه شربت خنک میچسبه

من دوست دارم همه چی ساده باشه و در عین حال کافی و خوشمزه و با سلیقه 

خیلی بهتر از مهمونی های پرزرق و برقه

درمورد پذیرایی بعد غذا هم نظرتو بگو دوستم

فقط خدا 

اگ حوصله درست کردن ژله های پر زحمتو نداری

فالوده بگیر بریز ته جام روش ی کم ژله آلوئه ورا بریز بعد ک بست ی ژله رنگی دیگ بریز

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706