2737
2734
عنوان

عمل بینیییی و پشیمونی

3411 بازدید | 85 پست

رفتم واسه هفته بعد وقت عمل بینی گرفتم

حالا اصلا شبا خوابم‌نمیبره

ی پسر دو سال و نیمه هم دارم

هرلحظه از ی چیزی میترسم ی بار از بیهوشی

ی بار از کبودی  و ورم

ی با ازینکه بینیم زشت بشه و بهم نیاد

دارم دیوونه میشم 

بنظرتون کنسل کنم 

پسرم دنیامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من کنسل کن

من تو مرکز جراحی محدود کار کردم 

میدونم چه عوارضی داره

جای عمل بینی به پوست و موهات برس

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2731

عمل بینی کاملا شانسیه ولی بعد عمل به هوش اومدنت سخته تا یه هفتم درد و کبودی داری و فقط میتونی مایعات بخوری باید یکی باشه مرتب ازت پرستاری کنه خودت نمیتونی پاشی این طرف اون طرف بری چون درد داری به شدت 

2738

وایی این چ حرفیه منم میخام عمل کنم.همشون میگن دردنداره .روزبیهوشی م دکتربیهوشی تااخرعمل بالاسرته.منکه خودم بخاطراعتمادبنفسم انجام میدم

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤

و من هم تزریق چربی و مثل س ... پشیمونی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

جواب خیلی چیزا میتونه به من چه باشع 🤙🏻 به بعضیام باس گفت نه به قیافت میاد نه مال این گوه خوریایی 🤙🏻حقیقت اینه که این ماییم که دیگران رو مغرور میکنیم چون  ارزشی رو بهشون دادیم ک نداشتن 👌🤙🏻😏 فرق منی که سوم راهنمایی جغرافیا رو 20 شدم با رفیقم که ۱۰ شد اینه که من میدونم نیوزلند کجای دنیاس 🌍🌎🌍و اون الان اونجاست 🍭با کسی که خر 🦓بودن رو انتخاب کرده. بحث نکن سوارش شووو 👍به بعضیام باس گفت حالا ما بلد نبودیم نگهت داریم خودتم بلد نبودی بمونی 👿      حالشو باید بفهمی پرسیدنو که همه بلدن 👊🏻     هیچکدومشون به هم ربط نداشت اره میدونم   💀

می خوایی چکار بخدا بهترین عملم برات انجام بدن قیافت مصنوعی میشه

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2706