2733
2734
عنوان

خواهرشوهر بيشعور من☺️

583 بازدید | 32 پست

مادرشوهرم.رفته شهرستان اين با باباش مونده شوهرمم بزور ميگه تا مادرم بياد بايد اينجا بمونيم 

خانم ساعت ١١بيدار شده تا خود الان سرش تو گوشي فقط رخت خواباشونو جمع كرد و يه جارودستي به اشپزخونه اشون زد بعد من احمق عين كوزت دارم الويه درست ميكنم برگشته ميكه كالباسارو رنده نكن خرد كن بخدا حتي دلستر رو اپن رو هم نكرد بزاره تو يخچال الانم رفت حموم😐ديشبم كل ظرفاي شامو انداخت گردن من بحث كار كردن نيست ولي زورم مياد عين خانوم تو خونه خودشون ميشينه 

ميخوام به شوهرم بگم 

بنظرتون چ كنم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب برگرد خونه خودتون. به شوهرت بگو راحت نیستم. خواهرتم بچه نیست کاراشو انجام میده. مادرش نگران نبوده که رفته، دایه مهربون تر از مادر شو!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
به شوهرت چرا بگی سر سفره ناهار که همتون هستین بگو خب ناهار با من بود شب قرار دست پخت فلانی جون رو ب ...

شام باباش و داداشش دعوتن من با این نکبتم که الویه زیاده میمونه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706