2737
2739

طرف تاپیک زده شوهر فلانی زن میاره خونه میخوام برم ب زنش بگم واقعا متنفرم از آدمای فضول و سرک کش تو زندگی دیگران اتفاقا این آدما خودشون هزارتا گند دارن خدا میبخشه بندش نمیبخشه تازه یه عده هم گفتن زنگ بزن پلیس آبرو طرف ببر آخه سرپیازین یا ته پیاز 

لایک نکنید لطفا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنش حق داره بدونه شوهرش کثافت کاری میکنه!تو چرا حرص میخوری؟اگه زنه خیانت میکرد بازم میگفتین دخالت نکنین؟؟یا میگفتین باید سنگسار بشه😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

کلی میگم

همین به من چه به تو... جامعه رو کشونده سمت ابتذال

فضولی رو قبول ندارم... ولی کسی با وقاحت تمام داره جار میزنه..... سکوت جایز نیست

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

زن عموی من آمار رفت آمد خونه بابامو میگیره یه بار یکی از فامیلاش رفته بود خونمون به بابام زنگ زد گفت اون خونتون چیکار داره؟😐😐😐

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2738

دوستم اعضای این سایت اکثرا (نه همه)خاله خانم هایی هستن که دم در میشنن سبزی پاک میکنن

انتظارت بیشتر از این حرف بوده؟؟؟

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

زنش حق داره بدونه. یک بار خیانت شاید قابل بخشش باشه ولی کسی که هر شب خیانت میکنه حق زنش نیست که به پاش بمونه و فکر کنه شوهرش پاک ترین مرد زمینه. 

خود شما دوست داشتی همه بدونن شوهرتون خیانت میکنه و شما مثل یه کدبانو به زندگیت برسی و فکر کنی شوهرت خیلی خوب و عالیه؟ سه سال دیگه که گندش در اومد از بقیه دلخور نمیشی که چرا نگفتن؟ 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
زنش حق داره بدونه شوهرش کثافت کاری میکنه!تو چرا حرص میخوری؟اگه زنه خیانت میکرد بازم میگفتین دخالت نک ...

بازم میگفتم دخالت نکن زنه مواظب شوهرش باشه ک دیگران نخوان مواظب باشن 

لایک نکنید لطفا 
زنش حق داره بدونه شوهرش کثافت کاری میکنه!تو چرا حرص میخوری؟اگه زنه خیانت میکرد بازم میگفتین دخالت نک ...

کلی فحش و ناسزا بارش میکردن و میگفتن شوهره باید بکشدش

چقد زن بی حیا و کثیفیه

زنش حق داره بدونه. یک بار خیانت شاید قابل بخشش باشه ولی کسی که هر شب خیانت میکنه حق زنش نیست که به پ ...

چطور همه میفهمن شوهرم خیانت میکنه جز خودم پس یجای کارم میلنگه کور بازی در آوردم 

لایک نکنید لطفا 
2706