2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترکا هم خوشگلن  من اصولا کردایی که دیدم چشمو ابرو مشکی با پوست سفید بودن دوستمون میگه کوردا بی ...

منم ترکم😎

من ازاونام ک اگ شانس درخونموبزنه😐هندزفری توگوشمه😕😂😐😂😂
2731
ترکا هم خوشگلن  من اصولا کردایی که دیدم چشمو ابرو مشکی با پوست سفید بودن دوستمون میگه کوردا بی ...

اره منم این فکرو میکنم چون اطرافیانش خیلی بورن... وگرنه منم کرده بور کم دیدم مثلا موهاشون روووشن باشه عین ایشون... 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738
سلیقت خوبه اینجوری ک گفتی منم خوشم اومد

اره منم خیلی دوست دارم چهره اینطوری... خیلی خاصه

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
پروفت خودتی؟؟19اینطورا میزنی... اکه درست خوبه میتونی ساعت زیادی پا کتاب بشینی برو تجربی..

اره عزیزم خودمم

نه تنبل تر از من به خدا نیست همین طوریش مامان بابان میشینن کنارم باهام درس میخونن 

والبته میخام برم حوزه وکالت و قصاوت عالیع مثل انسانیا نمی مونم تو امتحانای وکالت..

بازار کار دارم خیلی به نفعمه مالیم اوکی میشم زود تر دستم میره تو جیبم.

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
اره منم این فکرو میکنم چون اطرافیانش خیلی بورن... وگرنه منم کرده بور کم دیدم مثلا موهاشون روووشن باش ...

اصولا کردا به مشکی بودنشون معروفن و پوست سفیدشون 

بازم نمیدونم ایشون خودش کورد ما کورد نیستیم باز طبق دیده ها میگیم 

ترکها هم اصولا به بور بودنشون معروفن 

خوشگل ترین نژاد هم مرز بین این دوتاست یعنی چشمای رنگی با موها و ابرو و مژه پرکلاغی 😍

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
2706