2733
2734
عنوان

یکی بگه برا زایمان چیکار باید بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 19 پست
مگه تو بیمارستان حموم میکنن؟ ؟ فکر کردم بچه رو میشورن شاید حوله بخاد، یا خدا چرا. هیچی بلد نیستم&nbs ...

من برده بودم حوله .اتاقمم خصوصی بود حموم داشت دیگه بستگی به خودت داره بخوای بشوریش یانه پسرمن چون تو زمستون بود ترجیه دادم نشورمش هوا سرد بود

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
مگه تو بیمارستان حموم میکنن؟ ؟ فکر کردم بچه رو میشورن شاید حوله بخاد، یا خدا چرا. هیچی بلد نیستم&nbs ...

بعد دنیا اومدن بچه ، همونجا خودشون میشورن ، بعد لباسهایی که شما بردی رو تن کوچولوش میکنن😍

خودتونم ، بعد زایمان ، بلند که میشی لباسهای بیمارستان رو از تنت در بیاری ، میری پایین تنه ت رو میشوری ، بعد لباسهای خودت رو میپوشی

پیشاپیش قدمش مبارک باشه ،  برای منم دعا کن گلم

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ووویییی استرس گرفتم،،، مبارک باشه عزیزم موقع زایمانت برا ماها که بارداری پر خطر داریم هم دعا کن انشالله به سلامت و خوشی فارغ شم 😘😘😘

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2728

انشالله که هممون زایمان های راحت و بی خطر و بی دردسری داشته باشیم  

یه چیزی الان ذهنمو مشغول کرد، یادم نیست زایمان قبلی خونریزی های بعد زایمانم مثل پریود دردناک بود یا نه؟؟ 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم