2726

دردم گرفت برم بیمارستان همین 

قبلش کاری باید انجام بدم یا نه 

پرونده دکتر رفتم باید پیشم باشه 

قبلش نباید برم بیمارستان بگم میخوام بیام اینجا زایمان 

مدارک پزشکیو شناسایی خودتو شوهرت همراهتون باشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وووووی استرس گرفتم😓

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت
2728

به محض شروع درد نرو که اسیر میشی و کلافه

دردت ۵ دقیقه به ۵ دقیه که گرفت برو بیمارستان

مبارکه ، کل مدارکتم با خودت بردار

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

دوسه روز به وقتت مونده باشه هنوز دردت شرو نشده باشه حتما برو معاینه حتماااااا

من سه روز ب وقت زایمانم بود یا یهفته ۳۰ یا ۲ نوشته بود سونو

۲۲ گفتم چرااین بچه نمیاد یا هیچ دردی ندارم  هرکار کردم پیادروی کرچک روغن 

زعفران 

چکاب قلب جنین رفتم گف خوبه دوروز بعد باز گفتم یسر برم مطب دکتر معاینه کنه 

گف دکتر نیس بیمارستانه گف برو اونجا منم رفتم اومد گف مشکوکی بستری بشو امپول فشار بزنن بهت دوسانت بازی فقط گفتم فعلا وقتم نشده گف ن باید بستری بشی 

نوار قلب گرف امپول فشار زد نوار قلبش خوب نزد  کیسه ابمم پاره شد درد نداشتم یذره بود فوری اورژانسی سز کردن 

گفتن بند نافش پیچیده دور پا و گردنش 

ینینی خدا رحم کرد بهم 

من یکی دوروز قبلش رفته بودم نوار قلب جنین خووبود سرشم پایین بود‌ هم سونو کف خوبه ولی یدفعه اینجوری شده تازه خودم گفتم برم معاینه صب نکردم تا درد زایمانم بگیره 

من دردم گرفت رفتم یه بیمارستان نزدیک بعد اونجا بهم گفتن یه سانت باز شده منم برگشتم خونه غذا خوردم ظرفامو شستم😂 فوری پایین تنه مو تمیزکاری کردم 😁 ساک بچه رو برداشتم رفتم بیمارستان .دفترچه وپول و شناسنامه خودتو شوهرت همرات باشه من چیزه دیگه ای نبردم ولی اگه اخرین سونوتو ببری هم خوبه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اره واقعا خدا بدادت رسیده، خیلی سخته، خدا بمنم رحم کنه بتونم تا آخر نینی و نگهدارم 

نترس انشاءالله فقط خودت حواست باشه ب حرکت و هرروز برو بیمارستان نوار قلب جنین بگیر یا حتی برو معاینه 

2706