2737
2734
عنوان

افزایش سرمایه و بورس

257 بازدید | 15 پست

بچه ها ما میخوایم تو بورس با پولمون کار کنیم تا بلکه بتونیم خونه بخریم.شنیدم میشه با یه ادم وارد به بورس تو سود شریک شد تا اون بهمون بگه چه سهامی بخریم.کسی اطلاعاتی داره در این زمینه کمک کنه

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.

میتونین از افراد معتبر سینگال بگیرین

در ازای پرداخت یه مبلغ بهتون میگن که کدوم سهم ها رو بخرین

فقط یادتون نره که صبر زیادی باید داشته باشین و خودتون هم درموردش مطالعه کنین و فقط به اطلاعات دیگران تکیه نکنین

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پولتون رو بدید سبدگردان ها یکساله حداقل ۱۰۰ درصد زیاد میشه

چه جوری باید باهاشون ارتباط برقرار کرد؟شما این کار و کردید؟

میتونین از افراد معتبر سینگال بگیرین در ازای پرداخت یه مبلغ بهتون میگن که کدوم سهم ها رو بخرین فقط ...

کسیو میتونید معرفی کنید

چه جوری باید باهاشون ارتباط برقرار کرد؟شما این کار و کردید؟

صندوق صبای هدف سبدگردانی از ۵۰ میلیون هم انجام میده اگر تهران هستید به دفترشون مراجعه کنید سرچ کنید گوگل صندوق صبای هدف همه چیز رو نوشته

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2738
کسیو میتونید معرفی کنید

سلام عزیزم بورس هم میتونه برات سوداور باشه هم کل سرمایتو ازت‌بگیره 

تا قبل از اینک یکم راجع ب بورس مطالعه نکردی فیلم اموزشی ندیدی وارد نشو ....

من خودمم تو بورسم و همسرم تحلیلگره تاپیک اخرمو بخونی متوجه میشی 🌺

خب اینا معتبرن یهو اختلاس نکنن 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
کسیو میتونید معرفی کنید

عزیزم من صلاحیت معرفی شخص خاصی رو ندارم بهتره خودت تحقیق کنی و یه شخص معتبر رو پیدا کنی🌷

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سبدگردانها رو‌کجا میشه پیدا کرد.توی کارگزاری ها هستند؟من نابلدم.ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

صندوق صبای هدف سبدگردانی از ۵۰ میلیون هم انجام میده اگر تهران هستید به دفترشون مراجعه کنید سرچ کنید ...

اصفهانم.یعنی این سبدگردانی رو دقیقا کیا انجام میدن.عضو کارگزاریا هستن؟

اصفهانم.یعنی این سبدگردانی رو دقیقا کیا انجام میدن.عضو کارگزاریا هستن؟

کارگزاری ها با مبالغ خیلی زیاد کار میکنن اما صندوقها با مبالغ کم هم سبد گردانی قبول میکنن جدیدا تلویریون هم داره سبد گردان ها رو آموزش میده

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
کارگزاری ها با مبالغ خیلی زیاد کار میکنن اما صندوقها با مبالغ کم هم سبد گردانی قبول میکنن جدیدا تلوی ...

ببخشید زیاد سواب میپرسم.مگه صندوق جزیی از همون کارگزاری نیست؟

2706