2737
2734
عنوان

خیانت

670 بازدید | 52 پست

دوستان یکی از آشناهامون هر چند شب یه دختر میاره خونه پشتی خونمون. از خونه ما به خونه عقبی یه در کوچیک راه هست. چند بار دیدم که این آقا دختر میاره. دخترایی که میاره هم همه دوستای خانومش هستند. دوتا بچه داره این آقا. یه پسر ده ساله و یه دختر ۳ ساله. بنظر شما بطور غیر مستقیم و از یه راهی که خانومش منو نشناسه بهش اطلاع بدم یا نه؟

بخدا اگه آقایون بودند سریع به طرف میرسوندن که زنت فلان کارو میکنه ولی ما خانوما اینکارو نمیکنیم.البته بچه هاشون گناه دارند ولی حق خانومه چی میشه؟خیلی عذاب وجدان دارم. شما باشید چیکار میکنید؟خونه پشتی خونمون برای خواهر این آقاست که خالی هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول مطمئن بشید از موضوع بعد اره غیرمستقیم طوری که اون خانم حس خجالت  بهش وارد نشه بگید.

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2728

اره بدع 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738

بنظرم فیلمشو بگیر شماره خانمه رو هم از یجا جور کن فیلمو براش بفرست و خودتم معرفی نکن خودش دیگه میگیره 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
اول مطمئن بشید از موضوع بعد اره غیرمستقیم طوری که اون خانم حس خجالت  بهش وارد نشه بگید.

مطمئنم دیگه عزیزم. هر شب یه دختر دیگه میاره. توی اون خونه چیکار میتونه داشته باشه با یه دختر اونم تنها

ولی در ظاهر که اصلا نمیدونه. آخه خیلی نشون میده دوستش داره.

ظاهر و اونچه که نشون میده مهم نیس... حالا تو غیر مستقیم یه جوری برسون بهش... نمیدونم بخدا... من بودم اصلا نمیدونم چیکار میکردم. موقعیت سختیه...

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
2706