2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به تغذیه الانت که ربطی نداره تو بارداری باید تغذیه مفید داشته باشی

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
2728

الان تا جایی که می تونی خرما بخور

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
2738
به تغذیه الانت که ربطی نداره تو بارداری باید تغذیه مفید داشته باشی

چرا اتفاقا قبل بارداری مهمه دیگه وقتی نطفه تشکیل شده ۵۰درصد راهو رفتی تغذیه بارداریم نمیگم مهم نیس 

ولی قبلش مهم تره 

به نظرم اول آرامش ودور از استرس باشی دوم اینکه روزی 8 لیوان آب.6 وعده سبزیجات نظیر میوه هم میشه غذای ...

این همه رو بخورم چاق میشم ک

ولی خوبه چیزای مقوی رو گفتی

بیشتر برای تغذیه شوهرم نگرانم

چرا اتفاقا قبل بارداری مهمه دیگه وقتی نطفه تشکیل شده ۵۰درصد راهو رفتی تغذیه بارداریم نمیگم مهم نیس&n ...

نطفه قوی شه فقط واسه اینه که پوچ نشه و زنده بمونه بعدش به تغذیه مادر وبقیش به موقعی که به دنیا میاد شیر مادر مربوط میشه

این همه رو بخورم چاق میشم ک ولی خوبه چیزای مقوی رو گفتی بیشتر برای تغذیه شوهرم نگرانم

شوهرت فقط عرق کاسنی درمانشه

نطفه قوی شه فقط واسه اینه که پوچ نشه و زنده بمونه بعدش به تغذیه مادر وبقیش به موقعی که به دنیا میاد ...

بارداری قبلیم سقط داشتم قلبشم تشکیل شده بود ولی افتادم به خونریزی .

میگم شاید نطفه ضعیف بوده

2706