2726
عنوان

نذر تسبیح حضرت زینب که رد خور ندارد

51594 بازدید | 58 پست

بيست و يك شب متداول با يه تسبيح يه

دور صلوات ميفرستي

(1دور فقط)به نيتي كه داريی.

بعد از برآورده شدن حاجتت بيست

ويك تسبيح رو پخش كن بين مردم.

(مثلا درمسجد)

من اینو تو کتابهای دعایی ک دانلود کردم پیدا کردم.اینجا هم سرچ کردم خیلیا از این ختم حاجت گرفته بودن من خودم انجام ندادم اما دیشب تو نی نی سایت تاپیکای  این ختمو گشتم حیلیا حاجت روا شده بودن

اینم یه ختم دیگه س

جهت توسل به بانوی صبر"حضرت زینب سلام الله علیها" 

برای هر حاجتی هدیه به حضرت زینب 
برای هر حاجتی هدیه به حضرت زینب سلام الله علیها نذر صد صلوات میکنید و نود و نه تای آنرا میفرستید و یکی باقی مانده را بعد از روا شدن حاجت میفرستید

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی

یکی برا من انجام بده عروسی کنم😂⁦♥️⁩

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاجتم سخته خیلیی

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
2728
من انجام بدم برات؟؟

میتونی؟ زحمت میشه آخه 🙄

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
چه زحمتی؟ اگر خدا قابل بدونه هم من حاجت روا میشم هم شما

😍😍😍😍باش ممنون هزارتا بوس به لپ هات 😂🙏

چه زحمتی؟ اگر خدا قابل بدونه هم من حاجت روا میشم هم شما

میشه برامنم دعاکنی مادرم بستری هستن توبیمارستان برای شفای لیشون بمنم برات صلوات میفرستم

لطفابراشفای مادرم دعاکنید
2706