2733
2734
عنوان

تایپیکای نینی سایتیا😄😄😄

96 بازدید | 12 پست

این روزا:

تروخدابیاین دارم میمیرم

وای مردم

تند بیاین مهم

+عکس

حس شیشمیا

شوهرم بده مادرشوهرم اینجوریه

تعبیرخوابیا

😄😄😄😄😄😄

مجردم تیکرم برای کنکور     ❤تیکر دوستدارم❤

عکسای خریدم😂

جواب خیلی چیزا میتونه به من چه باشع 🤙🏻 به بعضیام باس گفت نه به قیافت میاد نه مال این گوه خوریایی 🤙🏻حقیقت اینه که این ماییم که دیگران رو مغرور میکنیم چون  ارزشی رو بهشون دادیم ک نداشتن 👌🤙🏻😏 فرق منی که سوم راهنمایی جغرافیا رو 20 شدم با رفیقم که ۱۰ شد اینه که من میدونم نیوزلند کجای دنیاس 🌍🌎🌍و اون الان اونجاست 🍭با کسی که خر 🦓بودن رو انتخاب کرده. بحث نکن سوارش شووو 👍به بعضیام باس گفت حالا ما بلد نبودیم نگهت داریم خودتم بلد نبودی بمونی 👿      حالشو باید بفهمی پرسیدنو که همه بلدن 👊🏻     هیچکدومشون به هم ربط نداشت اره میدونم   💀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من از جاریم سرترم ولی مادر شوهرم .... 

عکس خودمو و همسرم رو میذارم نظر بدین ، بهم میایم 

انگار مثلا بگیم بهم نمیاین جدا میشه میره با یکی که بهش بیاد 😕

بیاین براتون صلوات بفرستم 🙈 

اینام هستن

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

کیا زبانشون خوبه،فقط اونایی که ریاضی شون خوبه بیان  تو این مدت همش سوال امتحانی تو نی نی سایت جواب دادم  

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.