2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۵خرداد بازار چیه

همه چی هس از طلا بگیر تا وسایل ازمایشگاهی و بازار ساعت وبازار طلا و بازار سوتین وبازار لوازم ارایش و...

دعا کنین مستقل شیم از دست مادرشوهر خلاص شم🥺دلم خونه ای ک جهیزیمو بچینم میخاد
2738
میگم توی امضات نوشتی برای پول عروسیت دعا کنیم، بعد وضعیت رو گذاشتی منو فرزندانم!!!  گیج شدم

تیکر تاریخ عروسیمه گلم

دعا کنین مستقل شیم از دست مادرشوهر خلاص شم🥺دلم خونه ای ک جهیزیمو بچینم میخاد
همه چی هس از طلا بگیر تا وسایل ازمایشگاهی و بازار ساعت وبازار طلا و بازار سوتین وبازار لوازم ارایش و ...

من تهران نیستم‌امایه هفتهدپیش رفتیم همونجا خیلی شلوغ بود اصلا هم لباس فروشی ندیدم همه مغازع ها باهم قاطین یا نه

نه گلم

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2706