2737
2734
عنوان

چهره ی بور یا چشم و ابرو مشکی شبیه هندیا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چشم رنگی باموهای بلوند

دوتا دوست داشتم که جفتشون چشم رنگی و موعاشون بلوند بود اما یکیشون موهاش خیلی خیلی خیلی خاص و ناز بود طلایی با رگه های خاکستری ،هیچ ارایشگری جز خدا نمیتونست به اون زیبایی موهاشو رنگ کنه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
منم چشم رنگی باموهای بلوند دوتا دوست داشتم که جفتشون چشم رنگی و موعاشون بلوند بود اما یکیشون موهاش ...

ای جووونم...واقعا خدا بعضیا رو نقاشی کرده..و کلی وقت گذاشته...کجایی بودن؟

2728

من بهم‌میگن شبیه هندیام البته با پوست سفید:/

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

هلو طبیعیه همه چیزای دوس دارن ک  خودشون ندارن الان واسه همین بورا رو میپسندی

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

شمالی بودن عزیزم،با یه اندام لاغر وباربی

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2738
من موهام و ابروهام خیلی تیره هستن ولی چشام آبی هست اصلا متناسب نیس صورتم هر جا ک میرم لنر قهوه ای می ...

قشنگه که😍😍😍😍😍.

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
همه هم اینطور نیستن من چشم رنگی نیستم اما از چشم رنگی زیاد خوشم نمیاد

من چشم رنگی رو دوس  ندارم اما عاشق موهاب زیتونی هستم 

دوس دارم شوهرم زیتونی باشه😂😂 بور و مشکی  نشه 

وااا چشمات آبیه اونوقت لنز قهوه ای میذاری؟؟؟ کاش جای تو بودم...

اوووووف ن بیشتر قهوهای میاد عکسشو میزارم بینید

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
شاید...دوس داشتم یه مدت بور باشم...خخخخ نمیشه بور کنم خودمو؟؟؟ پوستم گندمیه ولی...

😂😂😂