2733
2734
عنوان

لطفا بیاین فقط مسخره م نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جون بچه رو که به بازی نگرفتم میگم میشه یا نه؟فقط سوال پرسیدم

عزیزم از دکترت بپرس.ولی نیمه دومی بهتره واقعا .دردسرش خیلی کمتره

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2731

تاپیکتو دیدم یاد خودمو مادرشوهرم افتادم 

من مثلا یه سوال ساده از مادر شوهرممممم میپرسم  دیگه ولممم نمیکنه هاااااا وای یعنی تو دلم همش میگم وایییی  خدایا چه غلطی کردم حرف زدممم بابا فقط یه سوال پرسیدم همینننن😂😂😂

آموزش خیاطی خانم عمرانی معادل 230 سی دی و 750 صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه

کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای

ارسال رایگان به کل کشور 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در تلگرام پیام بدهید

@Estekhdam001123

بله عزیزم درسته مرسی از راهنماییتون

عزیزم سر پسرم بچه دومم..دکترم 7ابان وقت داد که فرداش سزارین کنم...صبح زود رفتم همه کاراش کردم تا غروب درگیر بودیم واخرش بیمارستان تخت خالی نداشت گفت 12ابان بیا..رفت پیش رییس بیمارستان شکایت وخود دکتر بهم گفت عزیزم همین یه هفته بچت کاملتر ورسیده ترهس شش ها وچیاش ..

برا آرزوهام یه صلوات بفرستید😘😘
2738

دکتر بهم گفت بزار بچت رو و ۳۹هفته روز تولد خودت دنیا بیارم و تولدتون باهم باشه قبول نکردم و وقتی ۴۰ هفته تموم شد و افتاد تو ۴۱ رفتم برای سزارین درخواستی

الان من ۱۲ اسفند..‌پسرم ۲۰ اسفند هستش

بچه ها سلام...🙋‍♀️
اخه گناه داره بخاطر چند روز اگه تو ابان اینا بود یه چیزی

نه اصلا گناه نداره الان گناه داره که میخوای طفل معصوم رو زودتر به دنیا بیاری میدونی چقد اشتباهه مغز بچه تو همون چن روز چقد رشد میکنه من دخترم بهمن دنیا اومده یعنی برا یک ماه نیمه دومی شده ولی اصلا برام مهم نیس تازه بچه های نیمه دومی باهوش ترن

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

دکتر به من گفت5_6مهر زایمان میکنی ولی سونو میگه اخر شهریور.من دقیقا تو موقعیت شما هستم ولی واقعا این موضوع اصلا برام مهم نیس که بچم نیمه دومی بشه یانه.من و همسرمم نیمه دومی بودیم و مشکلی نداشتیم.بچه من پسره اتفاقا خیلی بهتره برای خدمت سربازیش که بزرگتر و عاقل تر باشه.

2706