2737
2734
عنوان

دوباره امروز انگشتام سر شده از ضعف

161 بازدید | 15 پست

اصلا نمی تونم راه برم. یه متن کوتاه را میخواستم تایپ کنم اصلا انگشتام جون فشار دادن کلیدهای کیبورد نداشت. غدا خواستم بپزم چاقو نشد دستم بگیرم پیاز خورد کنم دستمو بریدم. الانم با جون کندن دارم اینا رو مینویسم‌ دارم میمیرم از ضعف

کسی تحربه داشته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم خیلی از علائم ها در بیماری های مختلف عمومی هست و نمیشه با اطمینان گفت 

اما حتما آزمایش ام اس بده

جواب خیلی چیزا میتونه به من چه باشع 🤙🏻 به بعضیام باس گفت نه به قیافت میاد نه مال این گوه خوریایی 🤙🏻حقیقت اینه که این ماییم که دیگران رو مغرور میکنیم چون  ارزشی رو بهشون دادیم ک نداشتن 👌🤙🏻😏 فرق منی که سوم راهنمایی جغرافیا رو 20 شدم با رفیقم که ۱۰ شد اینه که من میدونم نیوزلند کجای دنیاس 🌍🌎🌍و اون الان اونجاست 🍭با کسی که خر 🦓بودن رو انتخاب کرده. بحث نکن سوارش شووو 👍به بعضیام باس گفت حالا ما بلد نبودیم نگهت داریم خودتم بلد نبودی بمونی 👿      حالشو باید بفهمی پرسیدنو که همه بلدن 👊🏻     هیچکدومشون به هم ربط نداشت اره میدونم   💀
کل بدنم را ضعف میگیره یهو جوری ک دستامم کار نمیکنن

پس ارتباطی به غضروف و اعصاب دست نداره ،عزیزم شما باید تست ام اس و یه تست خون بدی ممکنه آهن بدنت کم باشه

البته استرس،مصرف زیاد غذاهای شیرین یا چرب و کمبود ویتامین هم میتونه دلیل ضعف عمومی بدن باشه

مطالب روانشناسی در پیج من در اینستاگرام، bemazis@
2706