2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

awake 

سریال theory big bang که طنزه

جین ایر

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728

تو همه تاپیکای معرفی فیلم اینو گفتم

a star is born رو ببینیییید

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     

موضوع فیلما رو هم بگید 

شنل قرمزی ۲۰۱۰ سریال رمانتیک جنایی

سیندرلا با بازی هیلاری داف رمانتیک

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

مکانیک

مامور انتقال

Taken

لوسی

شرلوک هلمز ۱۲ قسمته

سفر دختران

۸یار اوشن

دونده هزارتو

World war z

راز جنایت

In time

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
اولی ژانرش چیه؟

رمانتیک اما بیشتر جنایی و ماجراجوییه. خیلی قشنگه جسیکا آلبا توش بازی میکنه.

2706