2726
عنوان

جاری شمام آنقدر پررو هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 129 پست
هرچی آدم ابله تر پرحرف تر، عروس مام همینجوریه ولی من اصلا انگار صداشو نمیشنوم بی محلی بهترین کاره، ح ...

آخه نمیشه باور کن چند ساله ساکتم اما دیگه دارم کم میارم کلا حق ب جانب شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا از چیش خوشت میاد اینکه پرروه هر حرفی رو ب زبون میاره

شما خیلی حساس شدی مثلا برا اون نوشابه به شما ضرری رسونده؟

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
از این جهت گفتم تحصیلاتش پایینه چون برا هر چیزی ی نظری میده حتی تو مسایلی ک اصلا نمیدونه چین

الان کل ایران مفسر همه چی هستن...مسائل سیاسی اقتصادی تا ...

پیر و جوون...شهری و روستایی...پزشک و مدرک سیکل هم نداره

چیز عجیبی نیست که جاری شما هم صحبت کنه و نظرش رو تو مسائل مختلف بگه...اگر اشتباه حرف میزنه قبول نکن...اگرم درست حرف میزنه شما هم از حرفش یاد بگبر

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
منم بهتر شدم ولی نمیدونم باید بیشتر رو خودم کار کنم ک جوابشوووو بدم

اره چند بار توخونه تمرین کن اگه اینو گف اینو بگم بعدن راه میفتی فی البداهه جواب میدی

خداوندا پناهم باش.
بعد اون مدرک که آدم بخواد بزنه تو سر چه فایده ای داره آدم میخواد خودش شعور داشته شعور که با مدرک نمی ...

اصلا منظورم تو سر زدن نبود آخه شما نیستی ببینی تو هر چیزی حتی اصلا تخصص ندارن نظر میده و هر حرفی نمیزنه 

بعد اون مدرک که آدم بخواد بزنه تو سر چه فایده ای داره آدم میخواد خودش شعور داشته شعور که با مدرک نمی ...

واسه آدم بیشعور و پررو باید اینکارا رو کرد

واسه افراد معمولی نگفتم که

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤
اعتماد بنفس نیس ته بی کلاسی و بددهنی و بی شخصیته اشتباه متوجه شدی اعتماد بنفس 

شاید اون تو دهنی حرف بدی باشه ولی من تو بقیه جمله ها اصلا مشکلی ندیدم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
از این جهت گفتم تحصیلاتش پایینه چون برا هر چیزی ی نظری میده حتی تو مسایلی ک اصلا نمیدونه چین

اخخخ حرصم میگیره از این ادما ک خودشونو تو هرچیزی دخالت میدن 

مادرشوهر من این شکلیه.البته بنده خدا نیت بدی نداره فقط دوس داره با داروگیاهیاش حتی سرطانم درمان کنه و پاااافشاری میکنه رو این نحوه درمان و میگه دکتر نبرید اصلا خوب میشه.حالا من کادر درمانم باید بشینم گوش کنم ب این حرفا😒

گلم بهتره نگم ممکنه خیلیا ناراحت بشن خلاصه از من پایین تره 

عزیزم شما اگه با تحصیلات این چه طرز فکریه خودت داری راجب تحصیلات واا من خودم دارم ارشد میخونم ولی فکرم مثل شما نیس ادم براتحصیلاتش نباید بگه کسی بده

2706