2726
عنوان

جاری شمام آنقدر پررو هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده خدا حرف میزنه دیگه

چه ربطی به تحصیلات پایینش داره... اعتماد به نفس خوبی داره و وارد همه بحث ها میشه

همسر شما هم اگر لازم باشه خودش از عهده خودش بر میاد

اینجوری فقط خودت رو آزار میدی و از لحظات دور همی و مهمونی لذت نمیبری

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
منم مث تو همرو میریزم تو خودم خونه شوهرامونو داریم قورت میدیم😞

قبلن اینجور بودم اما الان نه ، جوابشو میدم و بحث رو به خونه نمیارم قبلا جاری حرف میزد جواب نمیدادم عوضش تو خونه با شوهرم دعوا که چرا زنداداشت اینجور گف هم اعصاب اونو خورد میکردم هم خودمو ، اما الان خودم جواب میدم ، 

خداوندا پناهم باش.
2728

جاری من از خانمی و متانت درجه 1 هست

هم بسیار زیباست...هم بسیار خوش اندام...هم بسیار با اخلاق و مهربون...هم بسیار مومن    

من با چادر و حجاب دیده بودمش...اولین باری که بدون حجاب دیدمش اینجوری شدم  

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

توام دیدی انقد پررویی کردمیتونستی درجوابش ک گف از گلومون پایین نمیره بگی اگ میرف جای تعجب داشت یا مثلا اگ چاقه بگو همینکاراروکردی وزن رسیده ب اینجا یا مثلا با لحن مسخره کردن بخندی بگی وااااقعااااا خوب شدی تو گفتی نمیگفتی من نمیگرفتم. یا مثلا اگ گف پاشو توبیار چیزیو بگو چچچششمم منتظربودم تو بگی پاشم.اینارو با خنده بگو بزا بسوزه.یا مثلا اگ گف جوراب فلانی بو میده بگو شاید بینی تو فیلتراش گرفته همه بوهارو برعکس ب مشامت میرسونه ایناروهمشو بامسخره کردن بگو بزا جمع کنه خودشو

قبلن اینجور بودم اما الان نه ، جوابشو میدم و بحث رو به خونه نمیارم قبلا جاری حرف میزد جواب نمیدادم ع ...

منم بهتر شدم ولی نمیدونم باید بیشتر رو خودم کار کنم ک جوابشوووو بدم

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
گلم بهتره نگم ممکنه خیلیا ناراحت بشن خلاصه از من پایین تره 

اگه مدرکت بالاتره از اون و یا حتی اگر طرف دانشگاه نرفته بهتره تو هم اینارو بزنی تو سرش

هی تیکه بندازی مثلا بگی کسی که دانشگاه نمیره انگار اصلا سواد نداره و یا افکارش بچه گانه می‌مونه و از این چیزا😜

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤

پرویی نکرده به نظر من فقط زبون داره و اعتماد بنفس  

من خوشم میاد از اینجور خانوما 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
خب تحصیلاتش پایینه باید کم‌رو باشه؟؟؟ بعدشم‌کارای اون به خودش ربط داره تو چرا حرص میخوری  بی ...

از این جهت گفتم تحصیلاتش پایینه چون برا هر چیزی ی نظری میده حتی تو مسایلی ک اصلا نمیدونه چین

اگه مدرکت بالاتره از اون و یا حتی اگر طرف دانشگاه نرفته بهتره تو هم اینارو بزنی تو سرش هی تیکه بندا ...

بعد اون مدرک که آدم بخواد بزنه تو سر چه فایده ای داره آدم میخواد خودش شعور داشته شعور که با مدرک نمیاد فرق استارتر هم انوخت با اون چیه 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706