2703
2553
عنوان

تمومش کرد

424 بازدید | 25 پست

دوست پسرم بخاطر اشتباهی ک خودش کرده بود و من خیلی حرفای سردی بش زدم گف خدافظ و تموم کرد

هفته ی بعد میره ی شهر دگ سرکار تا ۲۰ روز دگ.

ما قصدمون جدی بود،ینی میدونم ک اینجوری نمیمونیم و برمیگرده.ولی بگید ک چیکار کنم؟

حالم خیلی خیلی بده.نمیدونم چیکار باید کنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

هیچ حرکتی نباید بزنی تا خودش برگرده حتی یه اس هیچی دیگه 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2714
دست ازین کثافت کاریابردارکسی بااین کاراخوشبخت نشده

چه بی ادب

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

اگه بخواد خودش برمیگرده 

جواب خیلی چیزا میتونه به من چه باشع 🤙🏻 به بعضیام باس گفت نه به قیافت میاد نه مال این گوه خوریایی 🤙🏻حقیقت اینه که این ماییم که دیگران رو مغرور میکنیم چون  ارزشی رو بهشون دادیم ک نداشتن 👌🤙🏻😏 فرق منی که سوم راهنمایی جغرافیا رو 20 شدم با رفیقم که ۱۰ شد اینه که من میدونم نیوزلند کجای دنیاس 🌍🌎🌍و اون الان اونجاست 🍭با کسی که خر 🦓بودن رو انتخاب کرده. بحث نکن سوارش شووو 👍به بعضیام باس گفت حالا ما بلد نبودیم نگهت داریم خودتم بلد نبودی بمونی 👿      حالشو باید بفهمی پرسیدنو که همه بلدن 👊🏻     هیچکدومشون به هم ربط نداشت اره میدونم   💀
2706