2733
2734
عنوان

کیا اینطوری ان؟😢😢😢 بیاین راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 49 پست

بقیه هم همینن،همه اشتباه میکنن و سوتی میدن،فک نکن فقط تویی

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
منم اینجوریم با یه تفاوت که حتییییییی اگه یکی بهم قلب بده حتما باید جوابشو بدم مثلا 10 تا قلب میدم& ...

😭😭😭😭😭😭منممم

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوریم با یه تفاوت که حتییییییی اگه یکی بهم قلب بده حتما باید جوابشو بدم مثلا 10 تا قلب میدم& ...

خب این جوری سه ساعت  طول میکشه خخخ

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728
به نظرم وسواس فکری داری گلم وباید درمان بشه ادامه داشته باشه مشکل برات پیش نیاد گلم.اصن خودت اذیت می ...

آره واقعا دارم خیلی اذیت میشم و این روابطم با بقیه رو هم تحت تاثیر قرار میده همه میگن سخت گیری

اوهوم منم  چاره نداریم پیگیرش نشدم ک چ کار کنم کلا  اینطوریم  خودمم خیلی اذیت میش ...

من حتما پیگیرش میشم 

اخه دیگه کم کم داره یه معضل بزرگ برام میشه 

من روابط اجتماعیم همچیم خوبه ولی این یکی داره بطور احمقانه ای اذیتم میکنه

آره واقعا دارم خیلی اذیت میشم و این روابطم با بقیه رو هم تحت تاثیر قرار میده همه میگن سخت گیری

درست میگن خانم.میشه عوضش کنی فقط اراده میخواد

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738
بقیه هم همینن،همه اشتباه میکنن و سوتی میدن،فک نکن فقط تویی

من اصلا نمیتونم بی تفاوت باشم !

محاله کسی با من در ارتباط باشه و من حالشو از چهرش نفهمم البته گاهی ام زیاده روی میکنم ! دیوانه وار رو همچی دقت دارم

منم همینجوریم😔😔درکت میکنم خیلی بده همش احساس گناه دارم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
 خییلی بده بعد طرف مقابل فک میکنه ما خیلی دوسش داریم    

😂😂😂😂اره واقعا من بزور جلوی خودمو میگیرم حالا اصن ب طرفم حسی ندارم اما باید انجامش بدم

2706