2733
2734

سلام 

من همه چیزو خیلی پیچیده میبینم و باهاش برخورد میکنم!

مثلا یه پیام ساده رو ک میفرستم و درخواستی دارم صدبار ویرایش میزنم

میگم نکنه زیاده خواهی باشه!

یا پروویی کنم 

یا ناراحت کنم 

یا طرف تو رو دربایستی قرار بگیره و خلاف میلش عمل کنه؟

وقتی مثلا اتفاقی با کسی در حال شوخیم وقتی میزنم ب بازوش یا ناخنم اتفاقی میکشه بهش دستش زخم میشه از عذاب وجدان داغون میشم مدام عذرخواهی ینی تا مرز بغض و زدن زیر گریه گاهی پیش میرم!

گاهی یه حرف خیلی ساده زدم یا مثلا یه اتفاقی افتاده ناخواسته ک ممکنه طرفم بفهمه ناراحت بشه  میام تو خونه مامانمو دیوونه میکنم از بس میگم اگه بفهمه ناراحت میشه یا فلان یا هرچی!

یا مثلا تو ی جمع ی سوتی بدم تا یکهفته بعدش سرخودم غر میزنم انقدر از مامانم میپرسم ک مامانم کلافه میشه میگه ولش کن بابا تموم شد رفت یا یجا کار اداری داشتم بعد برای این ک فرداش کارم زود تر راه بیوفته یجورایی زبون ریختم بعد مامانم بروم اورد این قضیه رو اصن اعصابم خورد شد یجورایی انگار غرورم خدشه دار شده بود

خسته شدم نمیدونم چرا اینقدر حساسم چطور تغیرش بدم روانی شدم😢

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا از دست خودم یه موقع ها دیوونه میشم اطرفیانم میگن چرا اینقدر سختش میکنی!

اوهوم منم 

چاره نداریم

پیگیرش نشدم ک چ کار کنم

کلا  اینطوریم 

خودمم خیلی اذیت میشم

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷
2738

به نظرم وسواس فکری داری گلم وباید درمان بشه ادامه داشته باشه مشکل برات پیش نیاد گلم.اصن خودت اذیت میشی

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

منم اینجوریم با یه تفاوت که حتییییییی اگه یکی بهم قلب بده حتما باید جوابشو بدم

مثلا 10 تا قلب میدم 

اون بوس بده 

نمیتونم بدون جواب بذارم بازم قلب میدم عذاب وجدان میگیرم  

این کاربری واگذار شده 😌
2706