2726
عنوان

بنظرتون برم یا بمونم ؟؟؟

128 بازدید | 7 پست

سلام دوستان 

با شوهرم دیشب بحثم شده بود امروز صب با اخلاق و پرانرژی سفره پهن کردم برا صبحونه بیدارش کردم عصبی شد و الان بخاطر دیشب اصلا باهام حرف نمیزنه عصبيه منم شهرستانم آماده شدم برم خونه بابام حالا من قصد قهر ندارم کلا اعصاب ندارم اذیت میکنه دودل شدم 

الانم گفت شناسنامه کارت ملی ببر با خودت با عصبانیت 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید

نرو از دلش درار بعد برو

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم الان شوهرت عصبیه یه چیزی گفته تو باید خونسردیتو حفظ کنی فعلا هرچی گف هیچی نگو سکوت کن تا خودش اروم بشه زیادم به پروپاش نپیچ سرسنگین باش تاخودش میاد واسه اشتی اصلا خونه روترک نکن که وضع بدترمیشه

هرکارمیکنی بکن فقط پرو ش نکن-دعواتون واسه چی بود؟

من شبا میترسم تنها باشم تو خونم دست خودم نیستم یه دوستی داره معتاده از اون معتاد پولدارا ک سرحالن من ازش متنفرم دیشب بهش زنگ زد گفت سرکوچتونم اینو کشوند بیرون دیگه منم هی بزنگ بزنگ ک بیا میترسم یساعت کمتر اومد خونه منم گفتم خدا ازت راصیه این طور تنها میزاری میدونی ب شدت میترسم یه حالتی حرف عوص کرد بعد گفت فندک کجاس گفتم اونجا گفت کجا اونجا منم با لحن تند گفتم اونجا اونم عصبی شد دیگه من ساکت شدم هرچی گفت 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید

بنظرم موضوع بزرگی نبوده ک بخاد ب امروزم کشیده شه وبیشترم همسرت مقصره توبایدبیشتردلخورباشی ک بخاطریه فندک حزف بارت کرده ک بازم بنظرم داره راها باز میکنه برای بیرون رفتنای شبانه ی بعدی واین ک شماازترس قهرودعوا دیگه بهش چیزی نگی بنظرم باهاش بحرف بگوازرفتن ترسی ندارم چون اگه بمونی نقظه ضعف میگیرن ازت وتاچیزی شد زود میگه برو محکم وقوی باهاش بحرف بگواگه ب نتیجه ای نرسیدم مطمئن باش خودم میرم بدون این ک توبگی