2737
2734
عنوان

کیا هفته های اول باردارین و ویار دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 79 پست
تو همین هفته برو پیش متخصص که هم ی ازمایش چکاپ برات بنویسه هم بهش بگو مشکلت رو تا برات حلش کنه  ...

آره میرم...ازمایش چی مینویسن؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه شوهری من یکم دهن لق تشریف دارن میترسم یهو از دهنش ی چی در بره🤦‍♀️

توضیح بده براش که اگه خدای نکرده سقط بشه خدای نکرده جواب ازمایش بد باشه بعدا هزارتا حرف پشت سرت هست

التماس دعا
2728
از هفته ۶   نه فقط حالت تهوع داشتم  ولی الآن یه ده روزه بالا میارم الآن تازه وارد هفته ...

سردرد هم داری؟منم الان فقط عوق میزنم هفته هشتم...میترسم هفته های بالاتر گلاب به روت بالا هم بیارم😢فشارم هم ۱۰ رو ۶ هست

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
کی میخای بری آ مایش خون و  به دکترت بگی

پیش دکترم ک حالا حالاها نمیرم ولی شاید شنبه برم ازمایش بدم ولی بخاطر کرونا شوهرم میگه خطرناکه تست میگیرم دوباره بزار..

ما خار داریم نزدیک نشوید✋
آره میرم...ازمایش چی مینویسن؟

ازمایش خون و ادرار 

برای کم خونی قند  چربی  ایدز  Rhخون  دیگه ی سری چیزای دیگه هم هست که یادم نیس 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
تو صبح ناشتا گزاشی تستو اخه داروخونه به من گف اولین ادرار صبح اگ بعد از ظهر بزارم نشون میده بنظرت؟

آره من دیروز ناشتا بودم

زودم خط انداخت

یکساعت بعدش هم دوباره یه تست دیگه زدم اونم زود خط افتاد

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
به نظرت چرا باردار نمیشدی؟میتونه از جلوگیریت باشه؟چندوقت عقد بودی؟من سه سال و سه ماه تو عقدم و جلوگی ...

من ماه اولی که اقدام کردم خیلی هیجان زده بودم که نگو  اون ماه بار دار نشدم ماه بعدش که اصلا به باردار شدن خیلی فکری هم نمیکردم  شد 

این برام تجربه شد هرچی بیخیال تر باشی زود تر میگیره 

اگه توجه کرده باشی ناخاسته بهتر میگیره 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
من ماه اولی که اقدام کردم خیلی هیجان زده بودم که نگو  اون ماه بار دار نشدم ماه بعدش که اصلا به ...

دقیقا منم همیشه استرس داشتم

این ماه کلا قیدش زدم میخاستم برم واسه عکس رنگی که دیدم پریود نشدم

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
سردرد هم داری؟منم الان فقط عوق میزنم هفته هشتم...میترسم هفته های بالاتر گلاب به روت بالا هم بیارم😢ف ...

عزیزم سردرد عادیه اب زیاد بخور غذا میخوری یکم راه برو زودی نخواب بین غذات اب نخور.من از هفته ۵ شروع شد الان خدارو شکر هفته ۱۳ هستم هفته ای دو سه بار حالت تهوع میگیرم سعی کن قرص نخوری.اب زیاد بخور

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2706