2733
2734
عنوان

نظرتون رو درباره مهریه میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 32 پست

ببینید بستگی به فرد داره واقعا!!شخصیت اون مرد واقعا واقعا مهمه..‌!!!. 

بعصی اقایون میگن ما مهریه میدیم اما حق طلاقو نمیدیم نمیشه که هم خر و بخواد هم خرما!! ولی همین اقایون بعدا دقیقا هم خرو میخوان هم خرما چون شرط طلاقو میزارن بخشش مهریه...تازه حضانت فرزند هم هست!!

مهریه علاوه بر پشتوانه یک ترس برای مرد هم هست که جلوگیری کنه از طلاق سریع و بدون فکر..

مهریه هدیه از طرف مرد به همسرش هست یعنی من حاضرم انقدر از داراییمو حتی شده بهت بدم ولی با تو زندگی کنم چون تو با ارزش تری....

خلاصه  شعور و شخصیت پسره تو تصمیم گیری موثره و نمیشه اینجا تصمیم گرفت❤

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
اینکه هرچی به دست آوردن نصف نصف باشه در مورد دارایی مرد هست فقط؟یا هم زن هم مرد؟

حقوق زن مال خودشه اگه خودش تمایل داشت میده ب مرد.اما حقوق مرد طبق نفقه و عرف ک نمیدونم ماهیانه چقدره ب زن تعلق داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم مهریه نه خوشبختی میاره نه بدبختی من خودم مهریه ام چهارده تاست خیلیم خوشبختم کسی که آدم خوبی باشه تو زندگی چیزا رو به نامت میکنه کسی هم که نخواد بده مطمئن باش بعدا مهریه رو هم نمیده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
بنظر من زندگی ای ک توش عذاب بکشی به هبچ عنوان ب درد نمیخوره حالا توهی برو و بیا واسه سکه وقتی اعصابت ...

دقیقا همینه ک میگی

من تو عقد جدا شدم مهریه داشتم اما نگرفتم ک زودتر تموم شه بره

Kiyannaa سابقم همونک پروفش ساندویچ گاز میزنه فعلا با این کاربری ول میچرخم تا کاربری خودم برگرده😢 این کاربری قرض گرفته شده است تف ب تعلیقی   
2731

14تا شاید در توانشه.باید توانشو در نظر بگیره و مهر کنه دیگه.همینجوری بگه فلان تعداد بعد توش بمونه نمیشه که

عاشقانه زندگی کن با تمام داشته ها برای بدست اوردن نداشته متعهد و متاهل😍
دقیقا همینه ک میگی من تو عقد جدا شدم مهریه داشتم اما نگرفتم ک زودتر تموم شه بره

عه تو کیانایی😐چرا ترکیدی

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2738
عه تو کیانایی😐چرا ترکیدی

😂😂 آره عزیزم بخاطر بحث سیاسی

نی نی یار الان گف برمی گردونه

Kiyannaa سابقم همونک پروفش ساندویچ گاز میزنه فعلا با این کاربری ول میچرخم تا کاربری خودم برگرده😢 این کاربری قرض گرفته شده است تف ب تعلیقی   

به نظرم حق مهریه رو از خودش نگیره حداقل ۱۰۰ سکه مهریه بزنه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
خانوادتون مخالفتی نکردن؟

نه ولی تو بله برون بعصی از فامیل کاسه داغ تر اش شدن مخالفت کردن که واقعا از دستشون ناراحتم هنوز 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706