2726
عنوان

نظرتون رو درباره مهریه میگید؟

373 بازدید | 32 پست

آقا پسر در حال حاضر وضعیت مالی خوبی نداره ولی رشته و شغل آینده داری داره

با اخلاق و خانوادت دوسته

ولی به دختر خانم گفته که مهریه بالا نمیکنه و نهایت نظرش ۱۴ سکه هست

اینم بگم دختر از سمت خانواده خودش پشتوانه مالی خوبی داره(چون تو خیلی نظرات میدیدم که دوستان میگفتن مهریه بالا باشه چون زن پشتوانه مالی داشته باشه)

نظرتون رو میگید؟

من حق طلاق و ترجیح میدم

اما اگ دختره استقلال مالی و پشتوانه نداره فک کنم مهریه بهتر باشه

Kiyannaa سابقم همونک پروفش ساندویچ گاز میزنه فعلا با این کاربری ول میچرخم تا کاربری خودم برگرده😢 این کاربری قرض گرفته شده است تف ب تعلیقی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من حق طلاق و ترجیح میدم اما اگ دختره استقلال مالی و پشتوانه نداره فک کنم مهریه بهتر باشه

من حق طلاق دارم ولی اونموقع جو گیر شدم مهریمو عندالستطاعه زدم 🙁🙁🙁🙁🙁

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

مهریه پشتوانه نیست از نظر من

چون مرد اگه مرد نباشه موقع دادن مهریه پدر زن را در میاره و اینقدر اذیت میکنه که زن مهرشو حلال کنه 

ما توی مهریه خونه میگیریم

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
من حق طلاق دارم ولی اونموقع جو گیر شدم مهریمو عندالستطاعه زدم 🙁🙁🙁🙁🙁

عه 🙁

من می‌خوام ازدواج کردم ۱۴ تا سکه بردارم و حق طلاق

Kiyannaa سابقم همونک پروفش ساندویچ گاز میزنه فعلا با این کاربری ول میچرخم تا کاربری خودم برگرده😢 این کاربری قرض گرفته شده است تف ب تعلیقی   

بنظر من مهریه ملاک نیست

اگه طرفو واقعا میشناسی پس یچیز بزنید بره بخاطر رسم و رسوم

من خودم ۷۷۶ تا سکه بود مهریم بخاطر اصرار خانوادم انقدر زیاد زدم ولی بعد ازدواج ۷۰ تا کردمش و بقیه رو بخشیدم

حالا دختر خالتونم میتونه سکه کم بزنه یچییز دیگه بزنه مهریه

حق طلاقی ۳ دنگ خونه ای چیزی

مهریه ملاک برا خوشبختی نیست .من مهریه م شرعیه 

۱۹ مثقال طلا

همین که میگید اخلاقش خوبه و شغلش آینده داره خودش کافیه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

نیومده خرید ک چونه میزنه

اون اقایی ک اینجوری بقول خودش منطقی اومده جلو دختر خانمم باید بامنطق باشه.همه ی حقو بگیره واسه خودش.خونه اگه داره بنامش بزنه.وقتی حرف منطق میشه دوطرفه باید باشه

من اصولا مهریه رو قبول ندارم به جاش حقوق طلاق و حضانت و خروج و کار و تحصیل و اینکه هرچی بعد از ازد ...

اینکه هرچی به دست آوردن نصف نصف باشه در مورد دارایی مرد هست فقط؟یا هم زن هم مرد؟

عه 🙁 من می‌خوام ازدواج کردم ۱۴ تا سکه بردارم و حق طلاق

بنظر من زندگی ای ک توش عذاب بکشی به هبچ عنوان ب درد نمیخوره حالا توهی برو و بیا واسه سکه وقتی اعصابت خورده ارزشی نداره ولی با حق طلاق راحت جدا میشی بدون اعصاب خوردی .

مهریه منم کمه ۱۱۴ تا البته خودم خواستم

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2706