2726
عنوان

شوهری که اصلا منت کشی بلد نیست!!!!!!!!!!! 😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 125 پست

عزیزم تلاش شما باید با تلاش شوهرت برابر باشه وقتی اون اصلا براش مهم نیست و اهمیت نمیده شمام مثل خودش رفتار کن 

مشکل ما زنا احساساتی بودن و بی صبر بودنمونه یکم یاد بگیرید قوی بودنو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم خیلی کم میاد منت کشی ولی اگر مقصر منم باشم انقد لوش بازی درمیارم میگم باید بگی غلط کردم تا ...

اتفاقا منم گاهی اینطوری میگم ولی دوست دارم یبار عین آدم معذرت بخواد فقط یبار😂

اتفاقا منم گاهی اینطوری میگم ولی دوست دارم یبار عین آدم معذرت بخواد فقط یبار😂

خب مردا سختشونه دیگ 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2728
انتظارتتو از زندگیت بالا ببر عزیزم یعنی چی منتظر منت کشیدنی که احساس رضایت کنی ! خودتو اینقدر بالا ب ...

منتظر منت کشی نیستم ولی نمیخوام همیشه ازم طلبکار باشه تو دعوامون حتی وقتی خودش مقصره

منتظر منت کشی نیستم ولی نمیخوام همیشه ازم طلبکار باشه تو دعوامون حتی وقتی خودش مقصره

اره منم‌همینجورم انتظار اینکه بگه اشتباه کردم ندارم ولی انتظار از دلم دربیاره رو دارم اما همیشه حق به جانبه فکر میکنه از سرم زیادیه من گرفته

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

ولی ببین من شوهرم از اون دسته ادم هاس که میاد معذرت خواهی و حسابی از،دلم در میاره ....وقتی باهم دعوامون میشه من یه قهررر وحشتناکی میکنم😁دیگه اصلااا نگاشم نمیکنم سکووووت سکووووت😶😑بعد مثلا فرداش باهم حرف میزنه کم کم میگه باشه ببخشید دیگه من حررف میزنم 😏ولی کمممم سررررد میخوام بفهمه که کارش درست نبوده تا چند روز دیگه عادی میشم....اینارو گفتم که هیچوقت منتظرش نباش مجبورش کن بیااااد با سرررد بودنت حرف نزدنت گرم نگرفتنت خیلی عادی سلام خدافظ اره نه همین

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
شوهر من فقط میاد عادی حرف میزنه انگار نه انگار که قلبمو شکسته یه معذرت خواهی خشک و خالیم نمیکنه

من یوقتایی ک شوهرم ناراحتم می‌کنه بعدش ک آروم میشه ادا در میاره حالا یا اون مقصر باشه یا من

میرم بغلش خودمو لوس میکنم میگم ناراحت شدم ،باهاش حرف میزنم ک از چی ناراحت شدم و چرا ناراحتم کردی ،قانع ک میشه ازم معذرت خواهی میکنه

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
اینقدر دلم گرفته خیلییییی واقعا انگار هیچ دوس داشتنی نیس من خودمو گول زدم

منم واقعا میگم یکم ارزش قایل نیست چرا وقتی تا دوست پسرامون بودن پروانه میشدن 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
باز خوبه عادی حرف میزنه اون اصلا دیگه حرف نمیزنه تا من برم جلو دیروز کلی استوری بی وفایی و کوفت گذاش ...

خیلی بده عزیزم با تمام وجودم درکت میکنم من خودم که حتما باید مشاوره شم توام حتما پیش مشاور برو

2706