2737
2734
عنوان

دعوا بخاطر دخالت مادرشوهر ببینید حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 76 پست
انشالله .  ن بسته نمیشه هیچوقت دهنشون ببندی ازپشتشون زبون وامیکنن

😂😂😂من ک هنوز خاهرشوهر نشدم ولی قسم میخورم هیچوقت عروسمونو اذیت نکنم.. خواهرشوهر مادر شوهر خودم کار ب کارم ندارن..ایشالا ک مال شماهم درست بشن

💚🌻کاش تیکرم واقعی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهت صبر بده خاهر زبونشون بسته شه ایشالا

دیروز کولرشون اوردن درست کنن زدن ماهواره مارو خراب کردن . یارو بیاد۱۰۰تومن واس تعمیرش میگیره . شوهرمم گف اشکال نداره فلان گفتم حرف نزن .ننش اومد بالا پشت بوم میگه درست کردید گفتم ن زنگ زد بیان درست کنن۱۰۰تومن خرج داره حداقل۵۰بدید . مامانش گف پول داشتیم اینجا چیکارمیکردیم .شوهرم ازپشت ادا دراورد ک چرا گفتی. بعدش ک ننش رف ب شوهرم گفتم لااقل بگم ک بفهمن ۱۰۰تومن ضررزدن بما . بعد داد زدم یکی درست میکنن دوتا خراب میکنن 😂😂😂😂 از وقتی حامله شدم پرو شدم😂😂😂

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2728
ایول بقران تو تکی بدون دعوا کارتو پیش میبری😂😂😂 حالا اگه من بودم یه جنجالی راه مینداختم 😱

اره خیلی ازم میترسن میگن از آن بترس که سربه توی دارد😂اخه من مثل اونا نیستم صدامو ببرم بالا و اعصابمو خورد کنم همیشه یه چایی دم میکنم میشینم نقشه میکشم بعدم به ریششون میخندم😂

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...
یبار من میخواستم ازشون دور شم قهر کردم رفتم خونه بابام.اینام که مثلا راحت دخالت کنن با شوهرم رفته بو ...

خوب کردی 😂😂😂😂 مادرشوهرمن چی کادوعقد بمن یه پارچه چادر گلدار داد . دیگه هیچیییییی تا پاتختی ۵۰تومن پول . اونموقع شوهرم پول نداشت حلقه بخره برام خونه میساخت نگفتن یدونه پسرداریم  یه ۲۰۰.۳۰۰تومن ندادن یه حلقه بخریم هیچیییی ندادن . الانم ب شوهرم میگم واس بچم کمترازطلا بیارن نمیگیرم . پول بیارن ۵۰.۱۰۰تومن برمیگردونم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2738
😂😂😂من ک هنوز خاهرشوهر نشدم ولی قسم میخورم هیچوقت عروسمونو اذیت نکنم.. خواهرشوهر مادر شوهر خودم کا ...

منم خواهرشوهر نشدم ولی داداشمو انقدی دوسدارم ک زنش اذیت نکنم . من ازالان ب داداشم انگشتر نگه داشتم بدم ب زنش . از انگشتر عقدم خوشش اومده بود بهم گف اینو بده ب زن من 😂😂😂 ناگفته نماند چون بزرگ میگه بده😂😂😂😂

یه بار منو شوهرم رفته بودیم بیرون شام بعدش رفتیم خونه مادرشوهرم یکم بشینیم تو یه ساختمونیم هی پرسید کجا رفتید  چه بی خبر چرا  یواشکی  آخرش  شوهرم گفت  بیا دهنمونو  بو کن بفهمی کجا رفتیم  دیگه لال شد و تمام

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
خوبه عزیزم هی بزن تو روشون..یکی میگن دوتا جوابشونو بده

اره بابا وقتی نمیفهمن بگم بهتره . فردا من مادر میشم باید از بچم دفاع کنم لال باشم ب بچمم ظلمـ میشه 

عاشق طرز فکرت شدم خخ

اگه بشینم بهش فکر کنم فقط حال خودم خراب میشه ماشین ندیده ها انگار از پشت کوه اومدن ما که چشمون پره...برا پسرم صندلی ماشین خریدم خیلی جا میگیره و برا یه نفر جا میمونه که اونم این یکی بچمو میزارم خودمم میرم جلو 😂

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...
2706