2726

مثلا هدفتون چيه گزارش ميزنيد؟؟؟؟

خوبه تو واقعيت اين قدرتو نداريد وگرنه اگه از چشم و ابروي كسي بدتون ميومد درجا ميكشتينش😑😑😑

چي شد آخرش بچه ها سالمن؟؟

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

اره سعید اومد درو بازکرد

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی جالبه دونفر میرن تو تاپیک یه بنده خدا فحاشی میکنن بهم دیگه 

بعد تاپیک اون طفلک میترکه

این چه سیستم مزخرفیه 😒😐😐

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
خیلی جالبه دونفر میرن تو تاپیک یه بنده خدا فحاشی میکنن بهم دیگه  بعد تاپیک اون طفلک میترکه ای ...

نه فك كنم ميگفتن سركاريه واسه اون گزارش زدن 😑😑😑

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اره تازه اسی پتشده شامم پخته پیاده روی هم رفتن

عزيزم اين اتفاق خيلي اتفاق نرماليه ممكنه براي هركسي پيش بياد چرا بايد الكي بگه آخه 

من بودم از صفحه اولش 

اره خیلی طولش میداد ولی بعید میدونم الکی باشه

بعد کلا گفتم اینجا اینطوریه همیشه اکثر تاپیکایی ک میترکه خود استارتر اصلا تو تاپیک نی دونفر دیگه دعواشون شده 

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

نمیدونم والا

ولی کلی گفتم 

اره تازه اسی پتشده شامم پخته پیاده روی هم رفتن

میخواستین تا دوماه عزای عمومی اعلام کنه؟؟؟تازه من داشتم میخوندم پیش خودم میگفتم چرا واقعا میگن که ما اگه بودیم خودمونو میزدیم و...خب درسته استرس داره ولی بالاخره مادر باید یه جاهایی کنترل کنه احساسشو که آرامش بده به بچش

2706